| Stan | Nowy |
| Typ | Podstawa |
| Minimalna liczba graczy | 2 |
| Maksymalna liczba graczy | 4 |
| Wersja językowa gry | polska |
| Wiek gracza | 5-7 lat |
| Wydawca | Winning Moves |
| Język instrukcji | polska |
| EAN (GTIN) | 5036905060233 |
| Nazwa | MONOPOLY JUNIOR Kosmos |
| Kod producenta | 0233 |
| Materiał | karton, plastik |
| Bohater / Bajka | brak |
| Wysokość produktu | 27.00 cm |
| Szerokość produktu | 27.00 cm |
| Głębokość produktu | 5.00 cm |
| Edycja | 1 edycja |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ad67ae1e-5bfb-44b1-82b0-16460374b454
Podobne wyszukiwania
Ekonomiczne Warszawa
 
(172)
Ekonomiczne Wrocław
 
(71)
Ekonomiczne Kraków
 
(36)
Ekonomiczne Poznań
 
(36)
Ekonomiczne Łódź
 
(34)
Ekonomiczne Nowy Targ
 
(30)
Ekonomiczne Majkowice
 
(29)
Ekonomiczne Gdańsk
 
(28)
Ekonomiczne Białystok
 
(23)
Ekonomiczne Bartoszyce
 
(19)
Ekonomiczne Choszczno
 
(18)
Ekonomiczne Tarnów
 
(17)
Ekonomiczne Kaliska
 
(17)
Ekonomiczne Gdynia
 
(16)
Ekonomiczne Katowice
 
(14)
Ekonomiczne Łęczna
 
(13)
Ekonomiczne Bydgoszcz
 
(12)
Ekonomiczne Dąbrowa Górnicza
 
(11)
Ekonomiczne Bielsko-Biała
 
(10)
Ekonomiczne Słomin
 
(9)
Ekonomiczne Szczecin
 
(9)
Ekonomiczne Zielona Góra
 
(9)
Ekonomiczne Opole
 
(8)
Ekonomiczne Gliwice
 
(7)
Ekonomiczne Wolsztyn
 
(7)
Ekonomiczne Chorzów
 
(6)
Ekonomiczne Miastko
 
(6)
Ekonomiczne Siedlce
 
(6)
Ekonomiczne Częstochowa
 
(6)
Ekonomiczne Toruń
 
(6)
Ekonomiczne Lublin
 
(5)
Ekonomiczne Bytom
 
(5)
Ekonomiczne Siekierki Wielkie
 
(5)
Ekonomiczne Łęg Tarnowski
 
(5)
Ekonomiczne Rzeszów
 
(5)
Ekonomiczne Sosnowiec
 
(5)
Ekonomiczne Kraczkowa
 
(5)
Ekonomiczne Ostróda
 
(4)
Ekonomiczne Słubice
 
(4)
Ekonomiczne Skołyszyn
 
(4)
Ekonomiczne Płock
 
(4)
Ekonomiczne Siechnice
 
(4)
Ekonomiczne Legnica
 
(4)
Ekonomiczne Szamotuły
 
(4)
Ekonomiczne Rawałowice
 
(4)
Ekonomiczne Święciechowa
 
(4)
Ekonomiczne Tychy
 
(4)
Ekonomiczne Piastów
 
(4)
Ekonomiczne Blachownia
 
(4)
Ekonomiczne Kielce
 
(4)
Ekonomiczne Radom
 
(4)
Ekonomiczne Dąbki
 
(4)
Ekonomiczne Radomsko
 
(4)
Ekonomiczne Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Ekonomiczne Rudnik nad Sanem
 
(4)
Ekonomiczne Kurzętnik
 
(4)