| Stan | Nowy |
| Wydawca | Winning Moves |
| Płeć | dziewczynki, chłopcy |
| Wiek dziecka | 5 lat + |
| Czas rozgrywki | Dłuższy niż 2 godziny |
| Materiał | papier, plastik, karton |
| Seria | Monopoly |
| Bohater / Bajka | Psi Patrol |
| Minimalna liczba graczy | 2 |
| Maksymalna liczba graczy | 4 |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE |
| Typ | Podstawa |
| Wersja językowa gry | polska |
| Język instrukcji | polska |
| EAN (GTIN) | 5036905053716 |
| Kod producenta | 04163 |
| Wysokość produktu | 26.50 cm |
| Szerokość produktu | 26.50 cm |
| Głębokość produktu | 5.30 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.681 kg |
| Nazwa | Monopoly Junior Psi Patrol |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2bd1e365-1cdc-449f-af63-58993a6bc117
Podobne wyszukiwania
Dla najmłodszych Warszawa
 
(142)
Dla najmłodszych Kraków
 
(54)
Dla najmłodszych Choszczno
 
(51)
Dla najmłodszych Poznań
 
(46)
Dla najmłodszych Wrocław
 
(38)
Dla najmłodszych Łódź
 
(29)
Dla najmłodszych Inowrocław
 
(21)
Dla najmłodszych Gdańsk
 
(20)
Dla najmłodszych Wałbrzych
 
(18)
Dla najmłodszych Szczecin
 
(16)
Dla najmłodszych Katowice
 
(12)
Dla najmłodszych Łowicz
 
(10)
Dla najmłodszych Leszno
 
(10)
Dla najmłodszych Białystok
 
(10)
Dla najmłodszych Bydgoszcz
 
(9)
Dla najmłodszych Olsztyn
 
(9)
Dla najmłodszych Kielce
 
(8)
Dla najmłodszych Rzeszów
 
(8)
Dla najmłodszych Grodzisk Mazowiecki
 
(8)
Dla najmłodszych Częstochowa
 
(7)
Dla najmłodszych Lublin
 
(7)
Dla najmłodszych Bytom
 
(7)
Dla najmłodszych Toruń
 
(7)
Dla najmłodszych Tarnów
 
(6)
Dla najmłodszych Piaseczno
 
(6)
Dla najmłodszych Sosnowiec
 
(6)
Dla najmłodszych Żółtańce-Kolonia
 
(6)
Dla najmłodszych Orzesze
 
(6)
Dla najmłodszych Gdynia
 
(5)
Dla najmłodszych Wieliczka
 
(5)
Dla najmłodszych Stalowa Wola
 
(5)
Dla najmłodszych Wejherowo
 
(5)
Dla najmłodszych Chorzów
 
(5)
Dla najmłodszych Pruszków
 
(5)
Dla najmłodszych Ruda Śląska
 
(5)
Dla najmłodszych Brańsk
 
(4)
Dla najmłodszych Kłodzko
 
(4)
Dla najmłodszych Rudnik nad Sanem
 
(4)
Dla najmłodszych Aleksandrów Łódzki
 
(4)
Dla najmłodszych Zielona Góra
 
(4)
Dla najmłodszych Miedziana Góra
 
(4)
Dla najmłodszych Pleszew
 
(4)
Dla najmłodszych Ostrołęka
 
(4)
Dla najmłodszych Zamość
 
(4)
Dla najmłodszych Łady
 
(4)
Dla najmłodszych Włocławek
 
(4)
Dla najmłodszych Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Dla najmłodszych Ustroń
 
(4)
Dla najmłodszych Chełm
 
(4)
Dla najmłodszych Lutomiersk
 
(4)
Dla najmłodszych Białobrzegi
 
(4)