| Stan | Nowy |
| Marka | Monster Energy |
| Postać | gotowy do picia |
| Smak | mango |
| Stan opakowania | oryginalne |
| EAN (GTIN) | 5060639121823 |
| Nazwa handlowa | Monster Mango Loco |
| Pojemność | 500 ml |
| Wartość energetyczna | 239 kcal |
| Sól | 0.24 g |
| Cukry | 56 g |
| Węglowodany | 60 g |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2ecc3ac4-32ac-40a4-aa6d-0fea9ec5accb
Podobne wyszukiwania
Napoje energetyczne Poznań
 
(27)
Napoje energetyczne Warszawa
 
(27)
Napoje energetyczne Szczecin
 
(26)
Napoje energetyczne Moryń
 
(15)
Napoje energetyczne Wrocław
 
(6)
Napoje energetyczne Wołczkowo
 
(6)
Napoje energetyczne Radzyń Chełmiński
 
(5)
Napoje energetyczne Staszów
 
(4)