| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Hizero |
| Kolor dominujący | biały |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Model | F500 |
| Napięcie akumulatora | 18.25 V |
| Moc | 38.00 W |
| Pojemność zbiornika na kurz | 0.50 l |
| Czas pracy bezprzewodowej | 60 min |
| Waga produktu | 4.10 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 9.000 kg |
| Kod producenta | F500 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b5a724c6-8374-4767-b156-76f311df91fb
Podobne wyszukiwania
Odkurzacze pionowe Warszawa
 
(95)
Odkurzacze pionowe Łódź
 
(60)
Odkurzacze pionowe Kraków
 
(43)
Odkurzacze pionowe Poznań
 
(36)
Odkurzacze pionowe Wrocław
 
(31)
Odkurzacze pionowe Gdańsk
 
(27)
Odkurzacze pionowe Mikołów
 
(18)
Odkurzacze pionowe Bydgoszcz
 
(14)
Odkurzacze pionowe Lubin
 
(14)
Odkurzacze pionowe Pyzdry
 
(14)
Odkurzacze pionowe Szczecin
 
(14)
Odkurzacze pionowe Rzeszów
 
(14)
Odkurzacze pionowe Katowice
 
(14)
Odkurzacze pionowe Lublin
 
(12)
Odkurzacze pionowe Białystok
 
(12)
Odkurzacze pionowe Choroń
 
(12)
Odkurzacze pionowe Wąchock
 
(12)
Odkurzacze pionowe Gostyń
 
(11)
Odkurzacze pionowe Toruń
 
(11)
Odkurzacze pionowe Kielce
 
(11)
Odkurzacze pionowe Zielona Góra
 
(10)
Odkurzacze pionowe Wołomin
 
(9)
Odkurzacze pionowe Olsztyn
 
(8)
Odkurzacze pionowe Tychy
 
(7)
Odkurzacze pionowe Przemyśl
 
(7)
Odkurzacze pionowe Elbląg
 
(7)
Odkurzacze pionowe Rybnik
 
(6)
Odkurzacze pionowe Bytom
 
(6)
Odkurzacze pionowe Dąbrowa Górnicza
 
(6)
Odkurzacze pionowe Parszów
 
(6)
Odkurzacze pionowe Częstochowa
 
(6)
Odkurzacze pionowe Bystrzyca Kłodzka
 
(6)
Odkurzacze pionowe Bielsko-Biała
 
(6)
Odkurzacze pionowe Ostrów Wielkopolski
 
(6)
Odkurzacze pionowe Płock
 
(6)
Odkurzacze pionowe Legnica
 
(6)
Odkurzacze pionowe Gdynia
 
(5)
Odkurzacze pionowe Głogów
 
(5)
Odkurzacze pionowe Zdzieszowice
 
(5)
Odkurzacze pionowe Jaworzno
 
(5)
Odkurzacze pionowe Siemianowice Śląskie
 
(5)
Odkurzacze pionowe Nowy Sącz
 
(5)
Odkurzacze pionowe Sosnowiec
 
(5)
Odkurzacze pionowe Brzozów
 
(5)
Odkurzacze pionowe Tarnów
 
(5)
Odkurzacze pionowe Bełchatów
 
(5)
Odkurzacze pionowe Dzierżoniów
 
(5)
Odkurzacze pionowe Gniezno
 
(5)
Odkurzacze pionowe Piła
 
(5)
Odkurzacze pionowe Ostrzeszów
 
(5)
Odkurzacze pionowe Kolbuszowa Dolna
 
(5)
Odkurzacze pionowe Zgierz
 
(5)
Odkurzacze pionowe Szprotawa
 
(5)
Odkurzacze pionowe Romanowo Dolne
 
(5)
Odkurzacze pionowe Posada Zarszyńska
 
(4)
Odkurzacze pionowe Wałbrzych
 
(4)
Odkurzacze pionowe Cieszyn
 
(4)
Odkurzacze pionowe Opole
 
(4)
Odkurzacze pionowe Siedlce
 
(4)
Odkurzacze pionowe Mińsk Mazowiecki
 
(4)
Odkurzacze pionowe Paczków
 
(4)
Odkurzacze pionowe Jasło
 
(4)
Odkurzacze pionowe Czersk
 
(4)
Odkurzacze pionowe Koszalin
 
(4)
Odkurzacze pionowe Jarocin
 
(4)
Odkurzacze pionowe Radzyń Podlaski
 
(4)
Odkurzacze pionowe Gliwice
 
(4)
Odkurzacze pionowe Piaseczno
 
(4)
Odkurzacze pionowe Chocianów
 
(4)
Odkurzacze pionowe Chrzanów
 
(4)
Odkurzacze pionowe Kobyłka
 
(4)
Odkurzacze pionowe Kanina
 
(4)
Odkurzacze pionowe Dębica
 
(4)
Odkurzacze pionowe Iłowo-Osada
 
(4)
Odkurzacze pionowe Nasielsk
 
(4)
Odkurzacze pionowe Leszno
 
(4)
Odkurzacze pionowe Banie
 
(4)
Odkurzacze pionowe Kraszewice
 
(4)