| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Concept |
| Kolor dominujący | biały |
| Zasilanie | sieciowe |
| Typ | mop parowy |
| Model | CP3000 |
| Moc | 1600.00 W |
| Maksymalne ciśnienie pary | 0.00 bar |
| Pojemność | 0.730 l |
| Długość przewodu sieciowego | 6.00 m |
| Czas podgrzewania wody | 1.00 min |
| Cechy dodatkowe | Może służyć jako odkurzacz |
| Waga produktu | 5.50 kg |
| Kod producenta | CP3000 |
| EAN (GTIN) | 8595631004104 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 89850a54-8fcd-4b8a-aa71-9d3ca1488723
Podobne wyszukiwania
Parownice, myjki i mopy parowe Warszawa
 
(51)
Parownice, myjki i mopy parowe Poznań
 
(35)
Parownice, myjki i mopy parowe Łódź
 
(30)
Parownice, myjki i mopy parowe Kraków
 
(21)
Parownice, myjki i mopy parowe Wrocław
 
(15)
Parownice, myjki i mopy parowe Białystok
 
(10)
Parownice, myjki i mopy parowe Gdańsk
 
(9)
Parownice, myjki i mopy parowe Szczecin
 
(8)
Parownice, myjki i mopy parowe Gdynia
 
(6)
Parownice, myjki i mopy parowe Lublin
 
(6)
Parownice, myjki i mopy parowe Włocławek
 
(5)
Parownice, myjki i mopy parowe Jarocin
 
(5)
Parownice, myjki i mopy parowe Radom
 
(5)
Parownice, myjki i mopy parowe Lipno
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Bytom
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Zielona Góra
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Gliwice
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Płock
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Sosnowiec
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Katowice
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Koszalin
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Nowy Sącz
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Posada Zarszyńska
 
(4)