| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | bez marki |
| Kolor dominujący | żółty/złoty |
| Zasilanie | sieciowe |
| Typ | mop parowy |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | nie |
| Stan opakowania | otwarte |
| Moc | 1200.00 W |
| EAN (GTIN) | 5906521498065 |
| Model | SC20 |
| Maksymalne ciśnienie pary | 3.00 bar |
| Pojemność | 400.000 l |
| Długość przewodu sieciowego | 5.00 m |
| Waga produktu | 2.24 kg |
| Kod producenta | SC20 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2f4c7ff1-37fa-4bac-9d22-b551cbae2d61
Podobne wyszukiwania
Parownice, myjki i mopy parowe Warszawa
 
(48)
Parownice, myjki i mopy parowe Poznań
 
(36)
Parownice, myjki i mopy parowe Łódź
 
(26)
Parownice, myjki i mopy parowe Kraków
 
(21)
Parownice, myjki i mopy parowe Wrocław
 
(15)
Parownice, myjki i mopy parowe Gdańsk
 
(10)
Parownice, myjki i mopy parowe Szczecin
 
(9)
Parownice, myjki i mopy parowe Białystok
 
(9)
Parownice, myjki i mopy parowe Gdynia
 
(6)
Parownice, myjki i mopy parowe Katowice
 
(5)
Parownice, myjki i mopy parowe Sosnowiec
 
(5)
Parownice, myjki i mopy parowe Radom
 
(5)
Parownice, myjki i mopy parowe Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Lipno
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Posada Zarszyńska
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Bytom
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Lublin
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Zielona Góra
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Gliwice
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Płock
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Koszalin
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Włocławek
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Nowy Sącz
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Wejherowo
 
(4)