| Stan | Bardzo dobry |
| Seria | FC 7 BEZPRZEWODOWY PREMIUM HOME LINE |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 8.800 kg |
| Moc | 80 W |
| Pojemność zbiornika na wodę | 400 ml |
| Marka | Kärcher |
| Waga | 4.30 kg |
| Kod producenta | 1.055-760.0 |
| EAN (GTIN) | 4054278540962 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ff89dca9-3b81-40bf-943b-e66724dfdb29
Podobne wyszukiwania
Mopy parowe Kraków
 
(11)
Mopy parowe Warszawa
 
(8)
Mopy parowe Łódź
 
(4)
Mopy parowe Bydgoszcz
 
(4)
Mopy parowe Gliwice
 
(4)