| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Kärcher |
| Model | SC 2 Upright EasyFix |
| Kolor dominujący | żółty/złoty |
| Moc | 1600.00 W |
| Zasilanie | sieciowe |
| Typ | mop parowy |
| Maksymalne ciśnienie pary | 3.50 bar |
| Pojemność | 0.400 l |
| Długość przewodu sieciowego | 5.00 m |
| Czas podgrzewania wody | 0.50 min |
| Wydajność powierzchniowa | 50.00 m² |
| Cechy dodatkowe | Szybkie i bezwysiłkowe czyszczenie twardych podłóg |
| Szerokość produktu | 31.40 cm |
| Wysokość produktu | 118.50 cm |
| Głębokość produktu | 16.80 cm |
| Waga produktu | 2.50 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4.000 kg |
| Kod producenta | 1.513-345.0 |
| EAN (GTIN) | 4054278728452 |
O przedmiocie
Oferta: b4233bf8-84b6-4863-9278-6845c57f8233
Podobne wyszukiwania
Parownice, myjki i mopy parowe Warszawa
 
(49)
Parownice, myjki i mopy parowe Poznań
 
(36)
Parownice, myjki i mopy parowe Łódź
 
(26)
Parownice, myjki i mopy parowe Kraków
 
(22)
Parownice, myjki i mopy parowe Wrocław
 
(15)
Parownice, myjki i mopy parowe Gdańsk
 
(10)
Parownice, myjki i mopy parowe Białystok
 
(10)
Parownice, myjki i mopy parowe Szczecin
 
(9)
Parownice, myjki i mopy parowe Gdynia
 
(6)
Parownice, myjki i mopy parowe Katowice
 
(5)
Parownice, myjki i mopy parowe Jarocin
 
(5)
Parownice, myjki i mopy parowe Sosnowiec
 
(5)
Parownice, myjki i mopy parowe Radom
 
(5)
Parownice, myjki i mopy parowe Wejherowo
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Płock
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Gliwice
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Zielona Góra
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Koszalin
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Włocławek
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Lublin
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Nowy Sącz
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Bydgoszcz
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Bytom
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Posada Zarszyńska
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Lipno
 
(4)