| Stan | Bardzo dobry |
| Informacje dodatkowe | wskaźnik gotowości pary |
| Marka | MalTec |
| Informacje o bezpieczeństwie | WEEE, CE |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Seria | SteamExpert HDS4500W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.400 kg |
| Moc | 2000 W |
| Długość przewodu zasilającego | 7.00 m |
| Czas nagrzewania | 25 s |
| Pojemność zbiornika na wodę | 400 ml |
| Waga | 1.80 kg |
| Kod producenta | 109062 |
| EAN (GTIN) | 5901924226758 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 010199b3-081e-46bf-9ef0-628ec464c782
Podobne wyszukiwania
Mopy parowe Kraków
 
(11)
Mopy parowe Warszawa
 
(7)
Mopy parowe Bydgoszcz
 
(4)
Mopy parowe Gliwice
 
(4)
Mopy parowe Radom
 
(4)