| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Shark |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Model | S6003 |
| Moc | 1200.00 W |
| Zasilanie | sieciowe |
| Typ | mop parowy |
| Pojemność | 0.400 l |
| Długość przewodu sieciowego | 8.00 m |
| Czas podgrzewania wody | 0.50 min |
| Cechy dodatkowe | Filtr zmywalny oraz HEPA |
| Szerokość produktu | 34.00 cm |
| Wysokość produktu | 118.00 cm |
| Głębokość produktu | 26.00 cm |
| Waga produktu | 2.70 kg |
| Kod producenta | S6003EU |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 18fadea3-8dc2-48cb-902b-92848cfc9be1
Podobne wyszukiwania
Parownice, myjki i mopy parowe Warszawa
 
(51)
Parownice, myjki i mopy parowe Poznań
 
(35)
Parownice, myjki i mopy parowe Łódź
 
(31)
Parownice, myjki i mopy parowe Kraków
 
(21)
Parownice, myjki i mopy parowe Wrocław
 
(15)
Parownice, myjki i mopy parowe Białystok
 
(10)
Parownice, myjki i mopy parowe Szczecin
 
(8)
Parownice, myjki i mopy parowe Gdańsk
 
(8)
Parownice, myjki i mopy parowe Gdynia
 
(6)
Parownice, myjki i mopy parowe Lublin
 
(6)
Parownice, myjki i mopy parowe Włocławek
 
(5)
Parownice, myjki i mopy parowe Jarocin
 
(5)
Parownice, myjki i mopy parowe Radom
 
(5)
Parownice, myjki i mopy parowe Lipno
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Bytom
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Zielona Góra
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Gliwice
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Płock
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Sosnowiec
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Katowice
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Koszalin
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Nowy Sącz
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Posada Zarszyńska
 
(4)