| Stan | Bardzo dobry |
| Informacje dodatkowe | składana rączka |
| Marka | SilverCrest |
| Informacje o bezpieczeństwie | WEEE, CE |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Seria | D3 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.930 kg |
| Moc | 1500 W |
| Długość przewodu zasilającego | 6.00 m |
| Czas nagrzewania | 30 s |
| Pojemność zbiornika na wodę | 350 ml |
| Waga | 3.93 kg |
| Kod producenta | SDM 1500 D3 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8c7654a6-65bd-4203-90b1-460cba8a6c6f
Podobne wyszukiwania
Mopy parowe Kraków
 
(11)
Mopy parowe Warszawa
 
(7)
Mopy parowe Bydgoszcz
 
(4)
Mopy parowe Gliwice
 
(4)
Mopy parowe Radom
 
(4)