| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Vileda |
| Kolor dominujący | czarny |
| Zasilanie | sieciowe |
| Typ | mop parowy |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | nie |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Moc | 1550 W |
| EAN (GTIN) | 8720306834452 |
| Model | ZESTAW MOP PAROWY VILEDA 1550 VERNEO |
| Maksymalne ciśnienie pary | 1.00 bar |
| Pojemność | 0.400 l |
| Długość przewodu sieciowego | 5.01 m |
| Czas podgrzewania wody | 0.25 min |
| Wydajność powierzchniowa | 130.00 m² |
| Cechy dodatkowe | Zabija nawet do 99,9% bakterii i wirusów! |
| Szerokość produktu | 24.57 cm |
| Wysokość produktu | 70.57 cm |
| Głębokość produktu | 24.57 cm |
| Waga produktu | 1.61 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.800 kg |
| Kod producenta | ZESTAW MOP PAROWY VILEDA 1550 VERNEO |
| Załączone wyposażenie | To co widać na zdjęciach |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 43c113b6-b934-4756-a80e-539ced44e3d4
Podobne wyszukiwania
Parownice, myjki i mopy parowe Warszawa
 
(47)
Parownice, myjki i mopy parowe Poznań
 
(36)
Parownice, myjki i mopy parowe Łódź
 
(26)
Parownice, myjki i mopy parowe Kraków
 
(22)
Parownice, myjki i mopy parowe Wrocław
 
(15)
Parownice, myjki i mopy parowe Gdańsk
 
(10)
Parownice, myjki i mopy parowe Białystok
 
(10)
Parownice, myjki i mopy parowe Szczecin
 
(9)
Parownice, myjki i mopy parowe Gdynia
 
(6)
Parownice, myjki i mopy parowe Katowice
 
(5)
Parownice, myjki i mopy parowe Jarocin
 
(5)
Parownice, myjki i mopy parowe Sosnowiec
 
(5)
Parownice, myjki i mopy parowe Radom
 
(5)
Parownice, myjki i mopy parowe Wejherowo
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Płock
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Gliwice
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Zielona Góra
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Koszalin
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Włocławek
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Lublin
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Nowy Sącz
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Bydgoszcz
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Bytom
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Posada Zarszyńska
 
(4)
Parownice, myjki i mopy parowe Lipno
 
(4)