| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Motorola |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Model telefonu | Moto G34 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne, szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1600 x 720 px |
| Funkcje aparatu | zoom, wykrywanie twarzy, panorama, autofocus, lampa błyskowa, samowyzwalacz, HDR, nagrywanie wideo, zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 695 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, A-GPS, Galileo |
| Czujniki | czujnik światła, krokomierz, akcelerometr, żyroskop, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | rozpoznawanie twarzy, tethering (hot-spot), szybkie ładowanie, odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Stan opakowania | otwarte |
| Kod producenta | XT2363-3 |
| Szerokość | 74.60 mm |
| Wysokość | 163.50 mm |
| Głębokość | 7.99 mm |
| Waga | 169.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.370 kg |
| Przekątna ekranu | 6.53 " |
| Gęstość pikseli | 269 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.20 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Układ graficzny | Adreno 619 |
| EAN (GTIN) | 0840023265365 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: c5180491-5bfc-44ac-ae4f-35c82ccf86b0
Podobne wyszukiwania
Motorola Warszawa
 
(3559)
Motorola Kielce
 
(578)
Motorola Ełk
 
(494)
Motorola Lublin
 
(439)
Motorola Gliwice
 
(228)
Motorola Siemianowice Śląskie
 
(169)
Motorola Opole
 
(153)
Motorola Sosnowiec
 
(133)
Motorola Elbląg
 
(108)
Motorola Zamość
 
(92)
Motorola Piaseczno
 
(87)
Motorola Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Motorola Jelenia Góra
 
(66)
Motorola Mysłowice
 
(55)
Motorola Legionowo
 
(53)
Motorola Zgierz
 
(51)
Motorola Wadowice
 
(49)
Motorola Stargard
 
(49)
Motorola Przemyśl
 
(46)
Motorola Puławy
 
(44)
Motorola Mikołów
 
(43)
Motorola Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
Motorola Drwalew
 
(42)
Motorola Opoka-Kolonia
 
(41)
Motorola Jarosław
 
(41)
Motorola Poniatowa
 
(40)
Motorola Żywiec
 
(37)
Motorola Wągrowiec
 
(33)
Motorola Będzin
 
(32)
Motorola Morąg
 
(30)
Motorola Kobyłka
 
(29)
Motorola Sierpc
 
(29)
Motorola Bochnia
 
(27)
Motorola Łuków
 
(27)
Motorola Szczecinek
 
(25)
Motorola Nowy Targ
 
(24)
Motorola Skierniewice
 
(24)
Motorola Myszków
 
(23)
Motorola Głubczyce
 
(23)
Motorola Brwinów
 
(22)
Motorola Kłodzko
 
(22)
Motorola Kamienna Góra
 
(22)
Motorola Mszana Dolna
 
(21)
Motorola Koło
 
(21)
Motorola Chodzież
 
(21)
Motorola Pruszcz
 
(21)
Motorola Paczków
 
(20)
Motorola Płońsk
 
(20)
Motorola Łęczyca
 
(19)
Motorola Myślenice
 
(19)
Motorola Rydułtowy
 
(19)
Motorola Brzozów
 
(19)
Motorola Krotoszyn
 
(17)
Motorola Limanowa
 
(17)
Motorola Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Motorola Hrubieszów
 
(16)
Motorola Janów Lubelski
 
(16)
Motorola Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Motorola Chełmno
 
(15)
Motorola Syców
 
(14)
Motorola Wyrazów
 
(14)
Motorola Szczyrk
 
(14)
Motorola Plewiska
 
(14)
Motorola Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Motorola Słupca
 
(13)
Motorola Jabłonna
 
(13)
Motorola Łosice
 
(13)
Motorola Gryfice
 
(13)
Motorola Stary Sącz
 
(13)
Motorola Braniewo
 
(13)
Motorola Kluczbork
 
(13)
Motorola Łęczna
 
(13)
Motorola Białogard
 
(13)
Motorola Zarszyn
 
(13)
Motorola Czaplinek
 
(12)
Motorola Wołów
 
(12)
Motorola Bukowno
 
(11)
Motorola Józefów
 
(11)
Motorola Zambrów
 
(11)
Motorola Krasnystaw
 
(11)
Motorola Sosnowica
 
(11)
Motorola Ustroń
 
(11)
Motorola Libertów
 
(11)
Motorola Piekoszów
 
(11)
Motorola Skwierzyna
 
(11)
Motorola Koluszki
 
(10)
Motorola Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Motorola Daleszyce
 
(10)
Motorola Ropczyce
 
(10)
Motorola Włodawa
 
(9)
Motorola Lubsko
 
(9)
Motorola Zabierzów
 
(9)
Motorola Bogdaniec
 
(9)
Motorola Milicz
 
(9)
Motorola Sulęcin
 
(9)
Motorola Drawsko
 
(9)