| Stan | Bardzo dobry |
| Marka telefonu | Motorola |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Model telefonu | Moto E7 Power |
| Typ | Smartfon |
| Materiał | tworzywo sztuczne, szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 720 x 1520 px |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | MediaTek Helio G25 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GPS, A-GPS, Galileo |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, pyłoszczelny |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Kod producenta | PAMH0002PL |
| Szerokość | 75.86 mm |
| Wysokość | 165.06 mm |
| Głębokość | 9.20 mm |
| Waga | 200.00 g |
| Przekątna ekranu | 6.50 " |
| Gęstość pikseli | 269 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Układ graficzny | IMG GE8320 |
| Maksymalny czas czuwania | 48h |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 05afc1ba-c06e-4e58-bf79-af98ccae1931
Podobne wyszukiwania
Motorola Warszawa
 
(3541)
Motorola Kielce
 
(511)
Motorola Ełk
 
(491)
Motorola Lublin
 
(439)
Motorola Gliwice
 
(231)
Motorola Opole
 
(146)
Motorola Sosnowiec
 
(129)
Motorola Elbląg
 
(107)
Motorola Siemianowice Śląskie
 
(104)
Motorola Zamość
 
(90)
Motorola Ostrów Wielkopolski
 
(75)
Motorola Jelenia Góra
 
(66)
Motorola Mysłowice
 
(54)
Motorola Przemyśl
 
(51)
Motorola Stargard
 
(51)
Motorola Legionowo
 
(50)
Motorola Wadowice
 
(47)
Motorola Zgierz
 
(46)
Motorola Jarosław
 
(43)
Motorola Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
Motorola Poniatowa
 
(42)
Motorola Opoka-Kolonia
 
(41)
Motorola Puławy
 
(41)
Motorola Mikołów
 
(39)
Motorola Drwalew
 
(39)
Motorola Żywiec
 
(38)
Motorola Będzin
 
(34)
Motorola Wągrowiec
 
(32)
Motorola Kobyłka
 
(32)
Motorola Sierpc
 
(30)
Motorola Kamienna Góra
 
(28)
Motorola Morąg
 
(28)
Motorola Bochnia
 
(28)
Motorola Łuków
 
(26)
Motorola Kłodzko
 
(26)
Motorola Skierniewice
 
(24)
Motorola Nowy Targ
 
(24)
Motorola Szczecinek
 
(23)
Motorola Myszków
 
(22)
Motorola Wyrazów
 
(21)
Motorola Pruszcz
 
(21)
Motorola Płońsk
 
(21)
Motorola Chodzież
 
(21)
Motorola Paczków
 
(20)
Motorola Głubczyce
 
(20)
Motorola Brwinów
 
(19)
Motorola Mszana Dolna
 
(19)
Motorola Rydułtowy
 
(19)
Motorola Brzozów
 
(18)
Motorola Krotoszyn
 
(18)
Motorola Koło
 
(18)
Motorola Łęczyca
 
(18)
Motorola Szczyrk
 
(17)
Motorola Janów Lubelski
 
(17)
Motorola Myślenice
 
(17)
Motorola Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Motorola Chełmno
 
(15)
Motorola Niwiska
 
(14)
Motorola Syców
 
(14)
Motorola Zarszyn
 
(14)
Motorola Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Motorola Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Motorola Białogard
 
(13)
Motorola Łęczna
 
(13)
Motorola Gryfice
 
(13)
Motorola Łosice
 
(13)
Motorola Plewiska
 
(13)
Motorola Bogdaniec
 
(13)
Motorola Kluczbork
 
(13)
Motorola Stary Sącz
 
(13)
Motorola Jabłonna
 
(12)
Motorola Józefów
 
(12)
Motorola Czaplinek
 
(12)
Motorola Milicz
 
(12)
Motorola Słupca
 
(11)
Motorola Borówiec
 
(11)
Motorola Krasnystaw
 
(11)
Motorola Braniewo
 
(11)
Motorola Libertów
 
(11)
Motorola Skwierzyna
 
(11)
Motorola Wołów
 
(10)
Motorola Zambrów
 
(10)
Motorola Sosnowica
 
(10)
Motorola Ustroń
 
(10)
Motorola Sulęcin
 
(10)
Motorola Piekoszów
 
(10)
Motorola Wałcz
 
(9)
Motorola Bukowno
 
(9)
Motorola Tarnowo Podgórne
 
(9)
Motorola Włodawa
 
(9)
Motorola Ropczyce
 
(9)
Motorola Daleszyce
 
(9)
Motorola Komorniki
 
(9)
Motorola Przeczyce
 
(9)
Motorola Poddębice
 
(9)
Motorola Koronowo
 
(9)