| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | PANY0029PL |
| Marka | Motorola |
| Model telefonu | Edge 20 Pro |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | szkło |
| Szerokość | 76.00 mm |
| Wysokość | 163.00 mm |
| Głębokość | 8.00 mm |
| Waga | 190.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.190 kg |
| Przekątna ekranu | 6.67 " |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 396 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2400 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 108.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 32.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 8K |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 870 |
| Częstotliwość procesora | 3.20 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 4500 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Układ graficzny | Adreno 650 |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | A-GPS, Galileo, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czytnik linii papilarnych, żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Maksymalny czas czuwania | 39.4 |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4033c891-bcfe-41b9-aeaf-f0a20669c097
Podobne wyszukiwania
Motorola Warszawa
 
(3663)
Motorola Ełk
 
(608)
Motorola Kielce
 
(482)
Motorola Lublin
 
(458)
Motorola Gliwice
 
(228)
Motorola Opole
 
(151)
Motorola Sosnowiec
 
(123)
Motorola Elbląg
 
(110)
Motorola Siemianowice Śląskie
 
(101)
Motorola Zamość
 
(89)
Motorola Ostrów Wielkopolski
 
(83)
Motorola Jelenia Góra
 
(60)
Motorola Mysłowice
 
(60)
Motorola Stargard
 
(53)
Motorola Legionowo
 
(51)
Motorola Grodzisk Mazowiecki
 
(49)
Motorola Przemyśl
 
(49)
Motorola Wadowice
 
(47)
Motorola Puławy
 
(46)
Motorola Poniatowa
 
(44)
Motorola Zgierz
 
(43)
Motorola Mikołów
 
(43)
Motorola Będzin
 
(42)
Motorola Opoka-Kolonia
 
(41)
Motorola Żywiec
 
(40)
Motorola Jarosław
 
(38)
Motorola Wągrowiec
 
(35)
Motorola Kłodzko
 
(29)
Motorola Kobyłka
 
(29)
Motorola Sierpc
 
(29)
Motorola Łuków
 
(28)
Motorola Bochnia
 
(28)
Motorola Kamienna Góra
 
(28)
Motorola Skierniewice
 
(27)
Motorola Morąg
 
(27)
Motorola Nowy Targ
 
(24)
Motorola Szczecinek
 
(23)
Motorola Brzozów
 
(23)
Motorola Myszków
 
(22)
Motorola Głubczyce
 
(22)
Motorola Pruszcz
 
(21)
Motorola Szczyrk
 
(21)
Motorola Wyrazów
 
(21)
Motorola Chodzież
 
(21)
Motorola Brwinów
 
(20)
Motorola Koło
 
(20)
Motorola Drwalew
 
(19)
Motorola Rydułtowy
 
(19)
Motorola Mszana Dolna
 
(18)
Motorola Płońsk
 
(18)
Motorola Paczków
 
(18)
Motorola Łęczyca
 
(18)
Motorola Krotoszyn
 
(17)
Motorola Janów Lubelski
 
(17)
Motorola Myślenice
 
(17)
Motorola Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Motorola Chełmno
 
(15)
Motorola Bogdaniec
 
(15)
Motorola Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
Motorola Niwiska
 
(14)
Motorola Łosice
 
(14)
Motorola Gryfice
 
(14)
Motorola Lubsko
 
(14)
Motorola Syców
 
(14)
Motorola Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Motorola Zarszyn
 
(13)
Motorola Białogard
 
(13)
Motorola Plewiska
 
(13)
Motorola Libertów
 
(13)
Motorola Jabłonna
 
(12)
Motorola Józefów
 
(12)
Motorola Stary Sącz
 
(12)
Motorola Czaplinek
 
(12)
Motorola Krasnystaw
 
(12)
Motorola Słupca
 
(11)
Motorola Łęczna
 
(11)
Motorola Włodawa
 
(11)
Motorola Borówiec
 
(11)
Motorola Wołów
 
(11)
Motorola Braniewo
 
(11)
Motorola Kluczbork
 
(11)
Motorola Skwierzyna
 
(11)
Motorola Wałcz
 
(10)
Motorola Zambrów
 
(10)
Motorola Sosnowica
 
(10)
Motorola Daleszyce
 
(10)
Motorola Ustroń
 
(10)
Motorola Milicz
 
(10)
Motorola Góra
 
(10)
Motorola Sulęcin
 
(10)
Motorola Piekoszów
 
(10)
Motorola Bukowno
 
(9)
Motorola Zelów
 
(9)
Motorola Tarnowo Podgórne
 
(9)
Motorola Komorniki
 
(9)
Motorola Ropczyce
 
(9)