| Stan | Bardzo dobry |
| Slot karty pamięci | nie |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 200.00 Mpx |
| Pojemność akumulatora | 4610 mAh |
| Blokada simlock | brak blokady |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Nawigacja | A-GPS, GPS |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Kolor | biały |
| Głębokość | 8.40 mm |
| Waga | 199.00 g |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8+ gen 1 |
| Złącza | USB typ C |
| Materiał | aluminium |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.580 kg |
| Układ graficzny | Adreno 730 |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Przekątna ekranu | 6.67 " |
| Czujniki | czytnik linii papilarnych |
| System operacyjny | Android |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 60.00 Mpx |
| Wysokość | 162.00 mm |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 14 |
| Gęstość pikseli | 394 ppi |
| Szerokość | 74.00 mm |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model telefonu | Edge 30 Ultra |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne, odblokowanie za pomocą odcisku palca, szybkie ładowanie |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 8K |
| Zawiera baterie | tak |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Marka telefonu | Motorola |
| Częstotliwość procesora | 3.20 GHz |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Kod producenta | PAUR0035SE |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Ekran dotykowy | tak |
| Typ | Smartfon |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 px |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, zegar |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c363d91c-aa3b-45a8-b6f8-98c346961640
Podobne wyszukiwania
Edge 30 Ultra Warszawa
 
(3502)
Edge 30 Ultra Ełk
 
(619)
Edge 30 Ultra Kielce
 
(489)
Edge 30 Ultra Lublin
 
(459)
Edge 30 Ultra Gliwice
 
(240)
Edge 30 Ultra Siemianowice Śląskie
 
(162)
Edge 30 Ultra Opole
 
(151)
Edge 30 Ultra Sosnowiec
 
(131)
Edge 30 Ultra Elbląg
 
(106)
Edge 30 Ultra Zamość
 
(87)
Edge 30 Ultra Ostrów Wielkopolski
 
(75)
Edge 30 Ultra Jelenia Góra
 
(65)
Edge 30 Ultra Stargard
 
(54)
Edge 30 Ultra Mysłowice
 
(54)
Edge 30 Ultra Przemyśl
 
(52)
Edge 30 Ultra Legionowo
 
(49)
Edge 30 Ultra Wadowice
 
(47)
Edge 30 Ultra Zgierz
 
(45)
Edge 30 Ultra Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Edge 30 Ultra Poniatowa
 
(42)
Edge 30 Ultra Opoka-Kolonia
 
(41)
Edge 30 Ultra Puławy
 
(41)
Edge 30 Ultra Żywiec
 
(40)
Edge 30 Ultra Mikołów
 
(39)
Edge 30 Ultra Jarosław
 
(37)
Edge 30 Ultra Będzin
 
(34)
Edge 30 Ultra Wągrowiec
 
(32)
Edge 30 Ultra Kobyłka
 
(31)
Edge 30 Ultra Kamienna Góra
 
(30)
Edge 30 Ultra Sierpc
 
(30)
Edge 30 Ultra Brzozów
 
(29)
Edge 30 Ultra Morąg
 
(28)
Edge 30 Ultra Kłodzko
 
(27)
Edge 30 Ultra Bochnia
 
(27)
Edge 30 Ultra Łuków
 
(26)
Edge 30 Ultra Skierniewice
 
(25)
Edge 30 Ultra Drwalew
 
(24)
Edge 30 Ultra Nowy Targ
 
(24)
Edge 30 Ultra Szczecinek
 
(23)
Edge 30 Ultra Głubczyce
 
(23)
Edge 30 Ultra Myszków
 
(22)
Edge 30 Ultra Pruszcz
 
(21)
Edge 30 Ultra Wyrazów
 
(21)
Edge 30 Ultra Szczyrk
 
(21)
Edge 30 Ultra Mszana Dolna
 
(21)
Edge 30 Ultra Chodzież
 
(21)
Edge 30 Ultra Paczków
 
(20)
Edge 30 Ultra Brwinów
 
(19)
Edge 30 Ultra Rydułtowy
 
(19)
Edge 30 Ultra Krotoszyn
 
(18)
Edge 30 Ultra Łęczyca
 
(18)
Edge 30 Ultra Płońsk
 
(18)
Edge 30 Ultra Janów Lubelski
 
(17)
Edge 30 Ultra Koło
 
(17)
Edge 30 Ultra Myślenice
 
(17)
Edge 30 Ultra Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Edge 30 Ultra Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Edge 30 Ultra Chełmno
 
(15)
Edge 30 Ultra Stary Sącz
 
(15)
Edge 30 Ultra Limanowa
 
(15)
Edge 30 Ultra Syców
 
(14)
Edge 30 Ultra Łosice
 
(14)
Edge 30 Ultra Gryfice
 
(14)
Edge 30 Ultra Hrubieszów
 
(14)
Edge 30 Ultra Niwiska
 
(14)
Edge 30 Ultra Zarszyn
 
(13)
Edge 30 Ultra Łęczna
 
(13)
Edge 30 Ultra Plewiska
 
(13)
Edge 30 Ultra Białogard
 
(13)
Edge 30 Ultra Bogdaniec
 
(13)
Edge 30 Ultra Daleszyce
 
(13)
Edge 30 Ultra Libertów
 
(13)
Edge 30 Ultra Milicz
 
(13)
Edge 30 Ultra Ząbkowice Śląskie
 
(13)
Edge 30 Ultra Jabłonna
 
(12)
Edge 30 Ultra Józefów
 
(12)
Edge 30 Ultra Krasnystaw
 
(12)
Edge 30 Ultra Czaplinek
 
(12)
Edge 30 Ultra Borówiec
 
(11)
Edge 30 Ultra Słupca
 
(11)
Edge 30 Ultra Braniewo
 
(11)
Edge 30 Ultra Kluczbork
 
(11)
Edge 30 Ultra Skwierzyna
 
(11)
Edge 30 Ultra Zambrów
 
(10)
Edge 30 Ultra Wołów
 
(10)
Edge 30 Ultra Sosnowica
 
(10)
Edge 30 Ultra Sulęcin
 
(10)
Edge 30 Ultra Ustroń
 
(10)
Edge 30 Ultra Piekoszów
 
(10)
Edge 30 Ultra Bukowno
 
(9)
Edge 30 Ultra Wałcz
 
(9)
Edge 30 Ultra Włodawa
 
(9)
Edge 30 Ultra Tarnowo Podgórne
 
(9)
Edge 30 Ultra Ropczyce
 
(9)
Edge 30 Ultra Przeczyce
 
(9)
Edge 30 Ultra Komorniki
 
(9)