| Stan | Nowy |
| Marka | Motorola |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Model telefonu | Edge 70 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | szary |
| Materiał | aluminium |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 2712 x 1220 px |
| Funkcje aparatu | zoom, optyczna stabilizacja obrazu, wykrywanie twarzy, panorama, autofocus, lampa błyskowa, samowyzwalacz, HDR, nagrywanie wideo, cyfrowa stabilizacja obrazu, zdjęcia seryjne |
| Procesor | inny |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | węglowo-krzemowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Transmisja danych | 5G |
| Czujniki | akcelerometr, żyroskop, czujnik zbliżeniowy |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Kod producenta | PBA50002PL |
| Szerokość | 74.00 mm |
| Wysokość | 159.00 mm |
| Głębokość | 5.99 mm |
| Waga | 159.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.370 kg |
| Przekątna ekranu | 6.67 " |
| Gęstość pikseli | 446 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 50.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.80 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 4800 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9af51d43-b56b-4445-a3b2-bc42f3d9d919
Podobne wyszukiwania
Motorola Warszawa
 
(3444)
Motorola Ełk
 
(600)
Motorola Kielce
 
(455)
Motorola Lublin
 
(431)
Motorola Gliwice
 
(228)
Motorola Opole
 
(144)
Motorola Sosnowiec
 
(118)
Motorola Elbląg
 
(102)
Motorola Zamość
 
(91)
Motorola Siemianowice Śląskie
 
(83)
Motorola Ostrów Wielkopolski
 
(77)
Motorola Jelenia Góra
 
(63)
Motorola Przemyśl
 
(50)
Motorola Legionowo
 
(49)
Motorola Mysłowice
 
(49)
Motorola Zgierz
 
(46)
Motorola Stargard
 
(46)
Motorola Wadowice
 
(44)
Motorola Poniatowa
 
(42)
Motorola Opoka-Kolonia
 
(41)
Motorola Jarosław
 
(41)
Motorola Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
Motorola Będzin
 
(41)
Motorola Żywiec
 
(40)
Motorola Puławy
 
(38)
Motorola Mikołów
 
(38)
Motorola Wągrowiec
 
(34)
Motorola Kamienna Góra
 
(33)
Motorola Łuków
 
(29)
Motorola Sierpc
 
(29)
Motorola Bochnia
 
(27)
Motorola Morąg
 
(27)
Motorola Kłodzko
 
(27)
Motorola Kobyłka
 
(26)
Motorola Głubczyce
 
(25)
Motorola Brzozów
 
(24)
Motorola Skierniewice
 
(24)
Motorola Nowy Targ
 
(22)
Motorola Szczecinek
 
(22)
Motorola Jabłonna
 
(21)
Motorola Chodzież
 
(21)
Motorola Szczyrk
 
(20)
Motorola Koło
 
(20)
Motorola Myszków
 
(20)
Motorola Paczków
 
(19)
Motorola Rydułtowy
 
(19)
Motorola Brwinów
 
(18)
Motorola Łęczyca
 
(18)
Motorola Krotoszyn
 
(17)
Motorola Stary Sącz
 
(17)
Motorola Janów Lubelski
 
(17)
Motorola Myślenice
 
(17)
Motorola Mszana Dolna
 
(16)
Motorola Wyrazów
 
(16)
Motorola Płońsk
 
(16)
Motorola Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Motorola Bogdaniec
 
(15)
Motorola Chełmno
 
(15)
Motorola Syców
 
(14)
Motorola Białogard
 
(14)
Motorola Lubsko
 
(14)
Motorola Kostrzyn nad Odrą
 
(14)
Motorola Zarszyn
 
(14)
Motorola Gryfice
 
(13)
Motorola Plewiska
 
(13)
Motorola Daleszyce
 
(13)
Motorola Milicz
 
(13)
Motorola Libertów
 
(13)
Motorola Łęczna
 
(12)
Motorola Pruszcz
 
(12)
Motorola Łosice
 
(12)
Motorola Czaplinek
 
(12)
Motorola Słupca
 
(12)
Motorola Wołów
 
(12)
Motorola Kluczbork
 
(12)
Motorola Niwiska
 
(11)
Motorola Borówiec
 
(11)
Motorola Drwalew
 
(11)
Motorola Krasnystaw
 
(11)
Motorola Zambrów
 
(11)
Motorola Włodawa
 
(11)
Motorola Braniewo
 
(11)
Motorola Ropczyce
 
(11)
Motorola Ustroń
 
(11)
Motorola Poddębice
 
(11)
Motorola Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Motorola Skwierzyna
 
(11)
Motorola Józefów
 
(10)
Motorola Sosnowica
 
(10)
Motorola Szynwałd
 
(10)
Motorola Sulęcin
 
(10)
Motorola Piekoszów
 
(10)
Motorola Zelów
 
(9)
Motorola Tarnowo Podgórne
 
(9)
Motorola Komorniki
 
(9)
Motorola Stęszew
 
(9)