| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | M0806981 |
| Marka | Motorola |
| Model telefonu | Edge 70 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | szary |
| Materiał | aluminium |
| Szerokość | 74.28 mm |
| Wysokość | 159.87 mm |
| Głębokość | 5.99 mm |
| Waga | 370.00 g |
| Przekątna ekranu | 6.67 " |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 446 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 2712 x 1220 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 50.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, cyfrowa stabilizacja obrazu, HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K, 720p (HD), 1080p (FullHD), 1440p |
| Procesor | inny |
| Częstotliwość procesora | 2.80 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 4800 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | A-GPS, BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS, QZSS |
| Czujniki | akcelerometr |
| Złącza | USB 3.1 typ C |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne, odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC), szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, zegar |
| Opcje SIM | eSIM |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 56eee92c-0460-42bc-8406-27298506dd21
Podobne wyszukiwania
Motorola Warszawa
 
(3541)
Motorola Ełk
 
(491)
Motorola Kielce
 
(475)
Motorola Lublin
 
(425)
Motorola Gliwice
 
(231)
Motorola Siemianowice Śląskie
 
(158)
Motorola Opole
 
(146)
Motorola Sosnowiec
 
(129)
Motorola Elbląg
 
(107)
Motorola Zamość
 
(90)
Motorola Ostrów Wielkopolski
 
(76)
Motorola Jelenia Góra
 
(66)
Motorola Mysłowice
 
(53)
Motorola Stargard
 
(51)
Motorola Przemyśl
 
(51)
Motorola Legionowo
 
(50)
Motorola Wadowice
 
(47)
Motorola Zgierz
 
(46)
Motorola Jarosław
 
(43)
Motorola Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
Motorola Poniatowa
 
(42)
Motorola Opoka-Kolonia
 
(41)
Motorola Puławy
 
(41)
Motorola Mikołów
 
(39)
Motorola Drwalew
 
(39)
Motorola Żywiec
 
(38)
Motorola Będzin
 
(34)
Motorola Wągrowiec
 
(32)
Motorola Kobyłka
 
(32)
Motorola Sierpc
 
(30)
Motorola Kamienna Góra
 
(29)
Motorola Morąg
 
(28)
Motorola Bochnia
 
(28)
Motorola Łuków
 
(26)
Motorola Skierniewice
 
(26)
Motorola Kłodzko
 
(26)
Motorola Nowy Targ
 
(24)
Motorola Szczecinek
 
(23)
Motorola Myszków
 
(22)
Motorola Pruszcz
 
(21)
Motorola Wyrazów
 
(21)
Motorola Płońsk
 
(21)
Motorola Chodzież
 
(21)
Motorola Głubczyce
 
(21)
Motorola Paczków
 
(20)
Motorola Brwinów
 
(19)
Motorola Mszana Dolna
 
(19)
Motorola Rydułtowy
 
(19)
Motorola Brzozów
 
(18)
Motorola Krotoszyn
 
(18)
Motorola Koło
 
(18)
Motorola Łęczyca
 
(18)
Motorola Szczyrk
 
(17)
Motorola Janów Lubelski
 
(17)
Motorola Myślenice
 
(17)
Motorola Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Motorola Chełmno
 
(15)
Motorola Zarszyn
 
(14)
Motorola Niwiska
 
(14)
Motorola Syców
 
(14)
Motorola Hrubieszów
 
(14)
Motorola Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Motorola Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Motorola Łęczna
 
(13)
Motorola Białogard
 
(13)
Motorola Gryfice
 
(13)
Motorola Łosice
 
(13)
Motorola Plewiska
 
(13)
Motorola Bogdaniec
 
(13)
Motorola Stary Sącz
 
(13)
Motorola Kluczbork
 
(13)
Motorola Jabłonna
 
(12)
Motorola Józefów
 
(12)
Motorola Czaplinek
 
(12)
Motorola Milicz
 
(12)
Motorola Słupca
 
(11)
Motorola Borówiec
 
(11)
Motorola Krasnystaw
 
(11)
Motorola Braniewo
 
(11)
Motorola Libertów
 
(11)
Motorola Skwierzyna
 
(11)
Motorola Wołów
 
(10)
Motorola Zambrów
 
(10)
Motorola Sosnowica
 
(10)
Motorola Ustroń
 
(10)
Motorola Sulęcin
 
(10)
Motorola Piekoszów
 
(10)
Motorola Wałcz
 
(9)
Motorola Bukowno
 
(9)
Motorola Włodawa
 
(9)
Motorola Tarnowo Podgórne
 
(9)
Motorola Ropczyce
 
(9)
Motorola Daleszyce
 
(9)
Motorola Komorniki
 
(9)
Motorola Przeczyce
 
(9)
Motorola Koronowo
 
(9)