| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | LNVMOTOEDGE20FE |
| Marka | Motorola |
| Model telefonu | Edge 20 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | zielony |
| Materiał | szkło |
| Szerokość | 76.00 mm |
| Wysokość | 163.00 mm |
| Głębokość | 7.00 mm |
| Waga | 163.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.163 kg |
| Przekątna ekranu | 6.70 " |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 394 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 108.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 32.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, panorama, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K, 720p (HD), 1080p (FullHD) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 778G |
| Częstotliwość procesora | 2.40 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 4000 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Układ graficzny | Adreno 642L |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | A-GPS, Galileo, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, latarka, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kod taryfy celnej | 85171300 |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b07bf5ce-1c84-4c62-ac11-df385cbd8eaa
Podobne wyszukiwania
Motorola Warszawa
 
(3364)
Motorola Ełk
 
(596)
Motorola Kielce
 
(457)
Motorola Lublin
 
(451)
Motorola Gliwice
 
(224)
Motorola Opole
 
(140)
Motorola Sosnowiec
 
(119)
Motorola Elbląg
 
(99)
Motorola Piaseczno
 
(93)
Motorola Zamość
 
(89)
Motorola Siemianowice Śląskie
 
(82)
Motorola Ostrów Wielkopolski
 
(78)
Motorola Jelenia Góra
 
(64)
Motorola Legionowo
 
(52)
Motorola Przemyśl
 
(51)
Motorola Zgierz
 
(49)
Motorola Mysłowice
 
(47)
Motorola Wadowice
 
(44)
Motorola Opoka-Kolonia
 
(41)
Motorola Jarosław
 
(41)
Motorola Żywiec
 
(40)
Motorola Będzin
 
(40)
Motorola Poniatowa
 
(40)
Motorola Stargard
 
(40)
Motorola Grodzisk Mazowiecki
 
(38)
Motorola Mikołów
 
(36)
Motorola Puławy
 
(35)
Motorola Wągrowiec
 
(30)
Motorola Sierpc
 
(29)
Motorola Bochnia
 
(28)
Motorola Łuków
 
(28)
Motorola Kobyłka
 
(27)
Motorola Morąg
 
(27)
Motorola Nowy Targ
 
(26)
Motorola Kamienna Góra
 
(26)
Motorola Szczecinek
 
(26)
Motorola Kłodzko
 
(26)
Motorola Brzozów
 
(25)
Motorola Skierniewice
 
(24)
Motorola Chodzież
 
(21)
Motorola Brwinów
 
(20)
Motorola Jabłonna
 
(20)
Motorola Koło
 
(20)
Motorola Myszków
 
(20)
Motorola Szczyrk
 
(19)
Motorola Limanowa
 
(19)
Motorola Głubczyce
 
(19)
Motorola Paczków
 
(18)
Motorola Krotoszyn
 
(18)
Motorola Łęczyca
 
(18)
Motorola Rydułtowy
 
(18)
Motorola Mszana Dolna
 
(18)
Motorola Janów Lubelski
 
(17)
Motorola Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Motorola Myślenice
 
(17)
Motorola Syców
 
(16)
Motorola Wyrazów
 
(16)
Motorola Stary Sącz
 
(16)
Motorola Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Motorola Białogard
 
(15)
Motorola Chełmno
 
(15)
Motorola Hrubieszów
 
(15)
Motorola Płońsk
 
(15)
Motorola Bogdaniec
 
(14)
Motorola Libertów
 
(14)
Motorola Zarszyn
 
(14)
Motorola Plewiska
 
(13)
Motorola Kluczbork
 
(13)
Motorola Ustroń
 
(13)
Motorola Słupca
 
(12)
Motorola Łosice
 
(12)
Motorola Gryfice
 
(12)
Motorola Krasnystaw
 
(12)
Motorola Lubsko
 
(12)
Motorola Czaplinek
 
(12)
Motorola Daleszyce
 
(12)
Motorola Pruszcz
 
(12)
Motorola Łęczna
 
(11)
Motorola Zambrów
 
(11)
Motorola Ropczyce
 
(11)
Motorola Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Motorola Skwierzyna
 
(11)
Motorola Józefów
 
(10)
Motorola Borówiec
 
(10)
Motorola Koluszki
 
(10)
Motorola Wołów
 
(10)
Motorola Sosnowica
 
(10)
Motorola Braniewo
 
(10)
Motorola Opalenica
 
(10)
Motorola Sulęcin
 
(10)
Motorola Szynwałd
 
(10)
Motorola Bukowno
 
(9)
Motorola Włodawa
 
(9)
Motorola Komorniki
 
(9)
Motorola Góra
 
(9)
Motorola Stęszew
 
(9)