O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | PB3K0039PL |
| Marka | Motorola |
| Model telefonu | Moto G35 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | szkło, tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 75.98 mm |
| Wysokość | 166.29 mm |
| Głębokość | 7.79 mm |
| Waga | 200.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.330 kg |
| Przekątna ekranu | 6.72 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 391 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2400 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, cyfrowa stabilizacja obrazu, HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | inny |
| Częstotliwość procesora | 2.20 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Układ graficzny | Mali G57 MP4 |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | Galileo, GLONASS, GPS, QZSS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, żyroskop |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC), rozpoznawanie twarzy |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Maksymalny czas czuwania | 600 h |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 2c1ea0bb-137e-471d-ba73-d24a527f3ffc
Podobne wyszukiwania
Motorola Warszawa
 
(3679)
Motorola Ełk
 
(491)
Motorola Kielce
 
(468)
Motorola Lublin
 
(428)
Motorola Gliwice
 
(238)
Motorola Opole
 
(147)
Motorola Sosnowiec
 
(131)
Motorola Elbląg
 
(108)
Motorola Siemianowice Śląskie
 
(104)
Motorola Zamość
 
(90)
Motorola Ostrów Wielkopolski
 
(75)
Motorola Jelenia Góra
 
(66)
Motorola Stargard
 
(54)
Motorola Mysłowice
 
(53)
Motorola Przemyśl
 
(51)
Motorola Legionowo
 
(49)
Motorola Wadowice
 
(47)
Motorola Zgierz
 
(46)
Motorola Jarosław
 
(43)
Motorola Poniatowa
 
(42)
Motorola Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
Motorola Opoka-Kolonia
 
(41)
Motorola Puławy
 
(41)
Motorola Mikołów
 
(39)
Motorola Drwalew
 
(39)
Motorola Żywiec
 
(38)
Motorola Będzin
 
(34)
Motorola Kobyłka
 
(32)
Motorola Wągrowiec
 
(32)
Motorola Sierpc
 
(30)
Motorola Brzozów
 
(29)
Motorola Morąg
 
(28)
Motorola Bochnia
 
(27)
Motorola Kłodzko
 
(27)
Motorola Łuków
 
(26)
Motorola Szczecinek
 
(26)
Motorola Skierniewice
 
(24)
Motorola Nowy Targ
 
(24)
Motorola Kamienna Góra
 
(24)
Motorola Głubczyce
 
(23)
Motorola Myszków
 
(22)
Motorola Pruszcz
 
(21)
Motorola Wyrazów
 
(21)
Motorola Płońsk
 
(21)
Motorola Chodzież
 
(21)
Motorola Paczków
 
(20)
Motorola Brwinów
 
(19)
Motorola Mszana Dolna
 
(19)
Motorola Rydułtowy
 
(19)
Motorola Łęczyca
 
(18)
Motorola Krotoszyn
 
(18)
Motorola Koło
 
(18)
Motorola Szczyrk
 
(17)
Motorola Janów Lubelski
 
(17)
Motorola Myślenice
 
(17)
Motorola Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Motorola Chełmno
 
(15)
Motorola Zarszyn
 
(14)
Motorola Syców
 
(14)
Motorola Hrubieszów
 
(14)
Motorola Niwiska
 
(14)
Motorola Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Motorola Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Motorola Białogard
 
(13)
Motorola Łęczna
 
(13)
Motorola Gryfice
 
(13)
Motorola Łosice
 
(13)
Motorola Plewiska
 
(13)
Motorola Bogdaniec
 
(13)
Motorola Daleszyce
 
(13)
Motorola Stary Sącz
 
(13)
Motorola Józefów
 
(12)
Motorola Jabłonna
 
(12)
Motorola Czaplinek
 
(12)
Motorola Milicz
 
(12)
Motorola Skwierzyna
 
(11)
Motorola Słupca
 
(11)
Motorola Borówiec
 
(11)
Motorola Krasnystaw
 
(11)
Motorola Braniewo
 
(11)
Motorola Kluczbork
 
(11)
Motorola Libertów
 
(11)
Motorola Zambrów
 
(10)
Motorola Wołów
 
(10)
Motorola Sosnowica
 
(10)
Motorola Ustroń
 
(10)
Motorola Sulęcin
 
(10)
Motorola Piekoszów
 
(10)
Motorola Bukowno
 
(9)
Motorola Wałcz
 
(9)
Motorola Włodawa
 
(9)
Motorola Tarnowo Podgórne
 
(9)
Motorola Ropczyce
 
(9)
Motorola Komorniki
 
(9)
Motorola Przeczyce
 
(9)
Motorola Poddębice
 
(9)