| Stan | Uszkodzony |
| Kod producenta | XT1924-1 |
| Marka | Motorola |
| Model telefonu | Moto E5 Plus |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 75.30 mm |
| Wysokość | 160.90 mm |
| Głębokość | 9.35 mm |
| Waga | 197.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.370 kg |
| Przekątna ekranu | 6.00 " |
| Rodzaj wyświetlacza | inny |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 268 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | inna px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 425 |
| Częstotliwość procesora | 1.40 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Układ graficzny | Ardeno 308 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | czytnik linii papilarnych |
| Złącza | microUSB typ B |
| Funkcje | tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalendarz, kalkulator, zegar |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: af303530-7767-49b2-9a7b-fc737bfaa77d
Podobne wyszukiwania
Motorola Warszawa
 
(3551)
Motorola Kielce
 
(582)
Motorola Ełk
 
(497)
Motorola Lublin
 
(440)
Motorola Gliwice
 
(230)
Motorola Siemianowice Śląskie
 
(170)
Motorola Opole
 
(151)
Motorola Sosnowiec
 
(133)
Motorola Elbląg
 
(107)
Motorola Zamość
 
(92)
Motorola Piaseczno
 
(87)
Motorola Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Motorola Jelenia Góra
 
(65)
Motorola Mysłowice
 
(55)
Motorola Zgierz
 
(51)
Motorola Stargard
 
(51)
Motorola Legionowo
 
(50)
Motorola Wadowice
 
(49)
Motorola Puławy
 
(47)
Motorola Przemyśl
 
(46)
Motorola Mikołów
 
(43)
Motorola Drwalew
 
(42)
Motorola Jarosław
 
(41)
Motorola Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
Motorola Opoka-Kolonia
 
(41)
Motorola Poniatowa
 
(40)
Motorola Żywiec
 
(36)
Motorola Będzin
 
(34)
Motorola Wągrowiec
 
(33)
Motorola Kobyłka
 
(30)
Motorola Morąg
 
(30)
Motorola Sierpc
 
(30)
Motorola Bochnia
 
(27)
Motorola Łuków
 
(27)
Motorola Nowy Targ
 
(25)
Motorola Skierniewice
 
(24)
Motorola Szczecinek
 
(24)
Motorola Brwinów
 
(23)
Motorola Myszków
 
(23)
Motorola Głubczyce
 
(23)
Motorola Mszana Dolna
 
(22)
Motorola Kłodzko
 
(22)
Motorola Pruszcz
 
(21)
Motorola Kamienna Góra
 
(21)
Motorola Koło
 
(21)
Motorola Chodzież
 
(21)
Motorola Paczków
 
(20)
Motorola Płońsk
 
(20)
Motorola Łęczyca
 
(19)
Motorola Rydułtowy
 
(19)
Motorola Brzozów
 
(19)
Motorola Limanowa
 
(18)
Motorola Myślenice
 
(18)
Motorola Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Motorola Krotoszyn
 
(17)
Motorola Hrubieszów
 
(16)
Motorola Janów Lubelski
 
(16)
Motorola Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Motorola Chełmno
 
(15)
Motorola Szczyrk
 
(15)
Motorola Stary Sącz
 
(15)
Motorola Syców
 
(14)
Motorola Wyrazów
 
(14)
Motorola Plewiska
 
(14)
Motorola Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Motorola Słupca
 
(13)
Motorola Jabłonna
 
(13)
Motorola Gryfice
 
(13)
Motorola Białogard
 
(13)
Motorola Kluczbork
 
(13)
Motorola Braniewo
 
(13)
Motorola Łęczna
 
(13)
Motorola Zarszyn
 
(13)
Motorola Czaplinek
 
(12)
Motorola Wołów
 
(12)
Motorola Bukowno
 
(11)
Motorola Józefów
 
(11)
Motorola Łosice
 
(11)
Motorola Krasnystaw
 
(11)
Motorola Zambrów
 
(11)
Motorola Sosnowica
 
(11)
Motorola Libertów
 
(11)
Motorola Ustroń
 
(11)
Motorola Piekoszów
 
(11)
Motorola Skwierzyna
 
(11)
Motorola Lubsko
 
(10)
Motorola Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Motorola Ropczyce
 
(10)
Motorola Zabierzów
 
(10)
Motorola Włodawa
 
(9)
Motorola Koluszki
 
(9)
Motorola Bogdaniec
 
(9)
Motorola Komorniki
 
(9)
Motorola Daleszyce
 
(9)
Motorola Milicz
 
(9)
Motorola Góra
 
(9)