| Stan | Uszkodzony |
| Marka | Motorola |
| Wbudowana pamięć | 32 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Model telefonu | Moto E6s |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 720 x 1520 px |
| Funkcje aparatu | zoom, panorama, autofocus, lampa błyskowa, HDR, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD), 720p (HD) |
| Procesor | MediaTek Helio P22 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi Direct, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, A-GPS, Galileo |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), microUSB typ B |
| Funkcje | rozpoznawanie twarzy |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, radio, własne gry, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Kod producenta | XT2053-1 |
| Szerokość | 73.00 mm |
| Wysokość | 155.60 mm |
| Głębokość | 8.50 mm |
| Waga | 160.00 g |
| Przekątna ekranu | 6.10 " |
| Gęstość pikseli | 282 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 3000 mAh |
| Układ graficzny | PowerVR GE8320 @650 MHz |
| Maksymalny czas czuwania | 500 h |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 65ff6b24-3c46-41ed-ae31-31cd5061eb4f
Podobne wyszukiwania
Motorola Warszawa
 
(3568)
Motorola Kielce
 
(578)
Motorola Ełk
 
(494)
Motorola Lublin
 
(439)
Motorola Gliwice
 
(228)
Motorola Siemianowice Śląskie
 
(169)
Motorola Opole
 
(154)
Motorola Sosnowiec
 
(135)
Motorola Elbląg
 
(108)
Motorola Zamość
 
(93)
Motorola Piaseczno
 
(88)
Motorola Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Motorola Jelenia Góra
 
(66)
Motorola Mysłowice
 
(55)
Motorola Legionowo
 
(53)
Motorola Zgierz
 
(51)
Motorola Wadowice
 
(49)
Motorola Stargard
 
(48)
Motorola Przemyśl
 
(46)
Motorola Puławy
 
(43)
Motorola Mikołów
 
(43)
Motorola Drwalew
 
(42)
Motorola Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
Motorola Jarosław
 
(41)
Motorola Opoka-Kolonia
 
(41)
Motorola Poniatowa
 
(40)
Motorola Żywiec
 
(37)
Motorola Będzin
 
(34)
Motorola Wągrowiec
 
(33)
Motorola Morąg
 
(30)
Motorola Sierpc
 
(29)
Motorola Kobyłka
 
(29)
Motorola Bochnia
 
(27)
Motorola Łuków
 
(27)
Motorola Śrem
 
(26)
Motorola Szczecinek
 
(25)
Motorola Skierniewice
 
(24)
Motorola Nowy Targ
 
(24)
Motorola Myszków
 
(23)
Motorola Głubczyce
 
(23)
Motorola Brwinów
 
(22)
Motorola Kłodzko
 
(22)
Motorola Kamienna Góra
 
(22)
Motorola Chodzież
 
(22)
Motorola Pruszcz
 
(21)
Motorola Mszana Dolna
 
(21)
Motorola Koło
 
(21)
Motorola Paczków
 
(20)
Motorola Płońsk
 
(20)
Motorola Łęczyca
 
(19)
Motorola Myślenice
 
(19)
Motorola Rydułtowy
 
(19)
Motorola Brzozów
 
(19)
Motorola Krotoszyn
 
(17)
Motorola Limanowa
 
(17)
Motorola Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Motorola Hrubieszów
 
(16)
Motorola Janów Lubelski
 
(16)
Motorola Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Motorola Syców
 
(15)
Motorola Chełmno
 
(15)
Motorola Wyrazów
 
(14)
Motorola Plewiska
 
(14)
Motorola Stary Sącz
 
(14)
Motorola Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Motorola Słupca
 
(13)
Motorola Jabłonna
 
(13)
Motorola Białogard
 
(13)
Motorola Łosice
 
(13)
Motorola Gryfice
 
(13)
Motorola Braniewo
 
(13)
Motorola Kluczbork
 
(13)
Motorola Łęczna
 
(13)
Motorola Zarszyn
 
(13)
Motorola Czaplinek
 
(12)
Motorola Wołów
 
(12)
Motorola Bukowno
 
(11)
Motorola Józefów
 
(11)
Motorola Krasnystaw
 
(11)
Motorola Szczyrk
 
(11)
Motorola Zambrów
 
(11)
Motorola Sosnowica
 
(11)
Motorola Ustroń
 
(11)
Motorola Libertów
 
(11)
Motorola Piekoszów
 
(11)
Motorola Skwierzyna
 
(11)
Motorola Koluszki
 
(10)
Motorola Ropczyce
 
(10)
Motorola Daleszyce
 
(10)
Motorola Włodawa
 
(9)
Motorola Lubsko
 
(9)
Motorola Komorniki
 
(9)
Motorola Zabierzów
 
(9)
Motorola Milicz
 
(9)
Motorola Góra
 
(9)
Motorola Drawsko
 
(9)