| Stan | Bardzo dobry |
| Marka telefonu | Motorola |
| Model telefonu | Moto E7 Power |
| Kod producenta | PAN70006PL |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czerwony |
| Materiał | szkło |
| Szerokość | 75.86 mm |
| Wysokość | 165.06 mm |
| Głębokość | 9.20 mm |
| Waga | 200.00 g |
| Przekątna ekranu | 6.50 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 269 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 1600 x 720 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | inny |
| Częstotliwość procesora | 1.60 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 32 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Układ graficzny | IMG 8322 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | A-GPS, Galileo, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, latarka, przypomnienia, zegar |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Maksymalny czas rozmów | 1020 min. |
| Maksymalny czas czuwania | 408 h |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 74e573d7-a8df-4a3b-95aa-c1d3cb15c636
Podobne wyszukiwania
Motorola Warszawa
 
(3526)
Motorola Kielce
 
(517)
Motorola Ełk
 
(499)
Motorola Lublin
 
(446)
Motorola Gliwice
 
(230)
Motorola Siemianowice Śląskie
 
(183)
Motorola Opole
 
(149)
Motorola Sosnowiec
 
(133)
Motorola Elbląg
 
(107)
Motorola Zamość
 
(95)
Motorola Piaseczno
 
(84)
Motorola Ostrów Wielkopolski
 
(73)
Motorola Jelenia Góra
 
(65)
Motorola Mysłowice
 
(53)
Motorola Zgierz
 
(50)
Motorola Stargard
 
(49)
Motorola Wadowice
 
(49)
Motorola Przemyśl
 
(49)
Motorola Puławy
 
(47)
Motorola Legionowo
 
(47)
Motorola Mikołów
 
(43)
Motorola Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Motorola Jarosław
 
(42)
Motorola Opoka-Kolonia
 
(41)
Motorola Drwalew
 
(41)
Motorola Poniatowa
 
(40)
Motorola Żywiec
 
(36)
Motorola Będzin
 
(34)
Motorola Wągrowiec
 
(32)
Motorola Sierpc
 
(31)
Motorola Morąg
 
(30)
Motorola Kobyłka
 
(29)
Motorola Bochnia
 
(27)
Motorola Łuków
 
(27)
Motorola Śrem
 
(27)
Motorola Szczecinek
 
(25)
Motorola Nowy Targ
 
(24)
Motorola Brwinów
 
(23)
Motorola Skierniewice
 
(23)
Motorola Głubczyce
 
(23)
Motorola Kłodzko
 
(22)
Motorola Myszków
 
(22)
Motorola Pruszcz
 
(21)
Motorola Mszana Dolna
 
(21)
Motorola Koło
 
(21)
Motorola Chodzież
 
(21)
Motorola Kamienna Góra
 
(21)
Motorola Krotoszyn
 
(20)
Motorola Płońsk
 
(20)
Motorola Paczków
 
(19)
Motorola Łęczyca
 
(19)
Motorola Kostrzyn nad Odrą
 
(19)
Motorola Rydułtowy
 
(19)
Motorola Brzozów
 
(19)
Motorola Myślenice
 
(18)
Motorola Limanowa
 
(18)
Motorola Janów Lubelski
 
(17)
Motorola Chełmno
 
(15)
Motorola Szczyrk
 
(15)
Motorola Hrubieszów
 
(15)
Motorola Stary Sącz
 
(15)
Motorola Słupca
 
(14)
Motorola Białogard
 
(14)
Motorola Plewiska
 
(14)
Motorola Syców
 
(14)
Motorola Wyrazów
 
(14)
Motorola Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Motorola Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Motorola Jabłonna
 
(13)
Motorola Łęczna
 
(13)
Motorola Kluczbork
 
(13)
Motorola Braniewo
 
(13)
Motorola Annopol
 
(13)
Motorola Zarszyn
 
(13)
Motorola Łosice
 
(12)
Motorola Gryfice
 
(12)
Motorola Czaplinek
 
(12)
Motorola Józefów
 
(11)
Motorola Krasnystaw
 
(11)
Motorola Zambrów
 
(11)
Motorola Wołów
 
(11)
Motorola Sosnowica
 
(11)
Motorola Ustroń
 
(11)
Motorola Libertów
 
(11)
Motorola Skwierzyna
 
(11)
Motorola Lubsko
 
(10)
Motorola Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Motorola Przeczyce
 
(10)
Motorola Ropczyce
 
(10)
Motorola Bukowno
 
(9)
Motorola Tarnowo Podgórne
 
(9)
Motorola Włodawa
 
(9)
Motorola Koluszki
 
(9)
Motorola Daleszyce
 
(9)
Motorola Komorniki
 
(9)
Motorola Koronowo
 
(9)