| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka telefonu | Motorola |
| Model telefonu | One Vision |
| Kolor | brązowy |
| Ekran dotykowy | tak |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, nagrywanie wideo, cyfrowa stabilizacja obrazu, samowyzwalacz, optyczna stabilizacja obrazu, autofocus, panorama |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 4 MB |
| System operacyjny | Android |
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Przekątna ekranu | 6.30 " |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 48.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 25.00 Mpx |
| Pojemność akumulatora | 3500 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c4b543ce-cff4-4554-bbeb-963e7bf4ca15
Podobne wyszukiwania
One Vision Warszawa
 
(3573)
One Vision Kielce
 
(579)
One Vision Ełk
 
(494)
One Vision Lublin
 
(439)
One Vision Gliwice
 
(228)
One Vision Siemianowice Śląskie
 
(171)
One Vision Opole
 
(152)
One Vision Sosnowiec
 
(137)
One Vision Elbląg
 
(108)
One Vision Zamość
 
(92)
One Vision Piaseczno
 
(88)
One Vision Ostrów Wielkopolski
 
(74)
One Vision Jelenia Góra
 
(68)
One Vision Mysłowice
 
(55)
One Vision Legionowo
 
(53)
One Vision Zgierz
 
(50)
One Vision Wadowice
 
(49)
One Vision Stargard
 
(47)
One Vision Przemyśl
 
(45)
One Vision Puławy
 
(43)
One Vision Mikołów
 
(43)
One Vision Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
One Vision Drwalew
 
(41)
One Vision Jarosław
 
(41)
One Vision Opoka-Kolonia
 
(41)
One Vision Poniatowa
 
(40)
One Vision Żywiec
 
(37)
One Vision Będzin
 
(34)
One Vision Wągrowiec
 
(33)
One Vision Kobyłka
 
(30)
One Vision Morąg
 
(30)
One Vision Sierpc
 
(29)
One Vision Łuków
 
(27)
One Vision Bochnia
 
(27)
One Vision Śrem
 
(26)
One Vision Szczecinek
 
(25)
One Vision Skierniewice
 
(24)
One Vision Nowy Targ
 
(24)
One Vision Głubczyce
 
(23)
One Vision Myszków
 
(23)
One Vision Brwinów
 
(22)
One Vision Kamienna Góra
 
(22)
One Vision Chodzież
 
(22)
One Vision Kłodzko
 
(22)
One Vision Pruszcz
 
(21)
One Vision Mszana Dolna
 
(21)
One Vision Koło
 
(21)
One Vision Paczków
 
(20)
One Vision Płońsk
 
(20)
One Vision Łęczyca
 
(19)
One Vision Myślenice
 
(19)
One Vision Rydułtowy
 
(19)
One Vision Brzozów
 
(19)
One Vision Limanowa
 
(18)
One Vision Krotoszyn
 
(17)
One Vision Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
One Vision Hrubieszów
 
(16)
One Vision Stary Sącz
 
(16)
One Vision Janów Lubelski
 
(16)
One Vision Ostrów Mazowiecka
 
(16)
One Vision Syców
 
(15)
One Vision Chełmno
 
(15)
One Vision Wyrazów
 
(14)
One Vision Plewiska
 
(14)
One Vision Braniewo
 
(14)
One Vision Ząbkowice Śląskie
 
(14)
One Vision Słupca
 
(13)
One Vision Jabłonna
 
(13)
One Vision Białogard
 
(13)
One Vision Łosice
 
(13)
One Vision Gryfice
 
(13)
One Vision Kluczbork
 
(13)
One Vision Łęczna
 
(13)
One Vision Zarszyn
 
(13)
One Vision Czaplinek
 
(12)
One Vision Wołów
 
(12)
One Vision Bukowno
 
(11)
One Vision Krasnystaw
 
(11)
One Vision Szczyrk
 
(11)
One Vision Zambrów
 
(11)
One Vision Józefów
 
(11)
One Vision Sosnowica
 
(11)
One Vision Libertów
 
(11)
One Vision Piekoszów
 
(11)
One Vision Skwierzyna
 
(11)
One Vision Ustroń
 
(11)
One Vision Koluszki
 
(10)
One Vision Ropczyce
 
(10)
One Vision Daleszyce
 
(10)
One Vision Włodawa
 
(9)
One Vision Lubsko
 
(9)
One Vision Komorniki
 
(9)
One Vision Zabierzów
 
(9)
One Vision Milicz
 
(9)
One Vision Sulęcin
 
(9)
One Vision Drawsko
 
(9)