| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Motorola |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Model telefonu | One |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 720 x 1520 px |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | inny |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, A-GPS, Galileo |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, magnetometr, żyroskop, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, alarm wibracyjny, radio, kalendarz |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Kod producenta | XT1941-4 |
| Szerokość | 72.20 mm |
| Wysokość | 149.90 mm |
| Głębokość | 7.90 mm |
| Waga | 162.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.446 kg |
| Przekątna ekranu | 5.86 " |
| Gęstość pikseli | 275 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 3000 mAh |
| Układ graficzny | Adreno 506 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 1608f1b7-60d1-4006-aea8-f5f6552759e7
Podobne wyszukiwania
Motorola Warszawa
 
(3415)
Motorola Ełk
 
(601)
Motorola Kielce
 
(447)
Motorola Lublin
 
(432)
Motorola Gliwice
 
(225)
Motorola Opole
 
(141)
Motorola Sosnowiec
 
(118)
Motorola Elbląg
 
(101)
Motorola Zamość
 
(88)
Motorola Siemianowice Śląskie
 
(83)
Motorola Ostrów Wielkopolski
 
(81)
Motorola Jelenia Góra
 
(62)
Motorola Legionowo
 
(53)
Motorola Przemyśl
 
(49)
Motorola Zgierz
 
(47)
Motorola Wadowice
 
(45)
Motorola Mysłowice
 
(45)
Motorola Poniatowa
 
(44)
Motorola Jarosław
 
(42)
Motorola Opoka-Kolonia
 
(41)
Motorola Żywiec
 
(41)
Motorola Będzin
 
(41)
Motorola Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Motorola Stargard
 
(40)
Motorola Puławy
 
(36)
Motorola Mikołów
 
(34)
Motorola Wągrowiec
 
(31)
Motorola Kamienna Góra
 
(30)
Motorola Łuków
 
(29)
Motorola Sierpc
 
(29)
Motorola Bochnia
 
(27)
Motorola Morąg
 
(27)
Motorola Kłodzko
 
(26)
Motorola Brzozów
 
(25)
Motorola Kobyłka
 
(25)
Motorola Szczecinek
 
(24)
Motorola Nowy Targ
 
(23)
Motorola Skierniewice
 
(23)
Motorola Głubczyce
 
(21)
Motorola Chodzież
 
(21)
Motorola Szczyrk
 
(20)
Motorola Koło
 
(20)
Motorola Myszków
 
(20)
Motorola Rydułtowy
 
(19)
Motorola Brwinów
 
(18)
Motorola Jabłonna
 
(18)
Motorola Paczków
 
(18)
Motorola Łęczyca
 
(18)
Motorola Wyrazów
 
(17)
Motorola Płońsk
 
(17)
Motorola Krotoszyn
 
(17)
Motorola Mszana Dolna
 
(17)
Motorola Janów Lubelski
 
(17)
Motorola Myślenice
 
(17)
Motorola Syców
 
(16)
Motorola Stary Sącz
 
(16)
Motorola Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Motorola Białogard
 
(15)
Motorola Hrubieszów
 
(15)
Motorola Chełmno
 
(15)
Motorola Bogdaniec
 
(15)
Motorola Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
Motorola Gryfice
 
(14)
Motorola Zarszyn
 
(14)
Motorola Lubsko
 
(13)
Motorola Plewiska
 
(13)
Motorola Libertów
 
(13)
Motorola Ustroń
 
(13)
Motorola Pruszcz
 
(12)
Motorola Łęczna
 
(12)
Motorola Krasnystaw
 
(12)
Motorola Czaplinek
 
(12)
Motorola Daleszyce
 
(12)
Motorola Kluczbork
 
(12)
Motorola Słupca
 
(11)
Motorola Łosice
 
(11)
Motorola Borówiec
 
(11)
Motorola Zambrów
 
(11)
Motorola Wołów
 
(11)
Motorola Ropczyce
 
(11)
Motorola Braniewo
 
(11)
Motorola Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Motorola Skwierzyna
 
(11)
Motorola Niwiska
 
(10)
Motorola Zelów
 
(10)
Motorola Drwalew
 
(10)
Motorola Józefów
 
(10)
Motorola Sosnowica
 
(10)
Motorola Komorniki
 
(10)
Motorola Szynwałd
 
(10)
Motorola Sulęcin
 
(10)
Motorola Bukowno
 
(10)
Motorola Włodawa
 
(9)
Motorola Góra
 
(9)
Motorola Stęszew
 
(9)
Motorola Piekoszów
 
(9)