| Stan | Uszkodzony |
| Kod producenta | PAG20018PL |
| Marka | Motorola |
| Model telefonu | One Zoom |
| Typ | Smartfon |
| Materiał | szkło |
| Szerokość | 75.00 mm |
| Wysokość | 158.50 mm |
| Głębokość | 8.80 mm |
| Waga | 190.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.190 kg |
| Przekątna ekranu | 6.40 " |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 403 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2340 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 48.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 25.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 675 |
| Częstotliwość procesora | 2.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 4000 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Układ graficzny | Adreno 612 |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | A-GPS, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik pola magnetycznego (Halla), czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, magnetometr, żyroskop |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, szybkie ładowanie, tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d101af96-6fa0-41d0-af23-b60fbcbb75b1
Podobne wyszukiwania
Motorola Warszawa
 
(3415)
Motorola Ełk
 
(601)
Motorola Kielce
 
(447)
Motorola Lublin
 
(432)
Motorola Gliwice
 
(225)
Motorola Opole
 
(141)
Motorola Sosnowiec
 
(118)
Motorola Elbląg
 
(101)
Motorola Zamość
 
(88)
Motorola Siemianowice Śląskie
 
(83)
Motorola Ostrów Wielkopolski
 
(81)
Motorola Jelenia Góra
 
(62)
Motorola Legionowo
 
(53)
Motorola Przemyśl
 
(49)
Motorola Zgierz
 
(47)
Motorola Wadowice
 
(45)
Motorola Mysłowice
 
(45)
Motorola Poniatowa
 
(44)
Motorola Jarosław
 
(42)
Motorola Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
Motorola Opoka-Kolonia
 
(41)
Motorola Żywiec
 
(41)
Motorola Będzin
 
(41)
Motorola Stargard
 
(40)
Motorola Puławy
 
(36)
Motorola Mikołów
 
(34)
Motorola Wągrowiec
 
(31)
Motorola Kamienna Góra
 
(30)
Motorola Łuków
 
(29)
Motorola Sierpc
 
(29)
Motorola Bochnia
 
(27)
Motorola Morąg
 
(27)
Motorola Kłodzko
 
(26)
Motorola Brzozów
 
(25)
Motorola Kobyłka
 
(25)
Motorola Szczecinek
 
(24)
Motorola Nowy Targ
 
(23)
Motorola Skierniewice
 
(23)
Motorola Głubczyce
 
(21)
Motorola Chodzież
 
(21)
Motorola Szczyrk
 
(20)
Motorola Koło
 
(20)
Motorola Myszków
 
(20)
Motorola Rydułtowy
 
(19)
Motorola Brwinów
 
(18)
Motorola Jabłonna
 
(18)
Motorola Paczków
 
(18)
Motorola Łęczyca
 
(18)
Motorola Wyrazów
 
(17)
Motorola Płońsk
 
(17)
Motorola Krotoszyn
 
(17)
Motorola Mszana Dolna
 
(17)
Motorola Janów Lubelski
 
(17)
Motorola Myślenice
 
(17)
Motorola Syców
 
(16)
Motorola Stary Sącz
 
(16)
Motorola Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Motorola Białogard
 
(15)
Motorola Hrubieszów
 
(15)
Motorola Chełmno
 
(15)
Motorola Bogdaniec
 
(15)
Motorola Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
Motorola Gryfice
 
(14)
Motorola Zarszyn
 
(14)
Motorola Lubsko
 
(13)
Motorola Plewiska
 
(13)
Motorola Libertów
 
(13)
Motorola Ustroń
 
(13)
Motorola Pruszcz
 
(12)
Motorola Łęczna
 
(12)
Motorola Krasnystaw
 
(12)
Motorola Czaplinek
 
(12)
Motorola Daleszyce
 
(12)
Motorola Kluczbork
 
(12)
Motorola Słupca
 
(11)
Motorola Łosice
 
(11)
Motorola Borówiec
 
(11)
Motorola Zambrów
 
(11)
Motorola Wołów
 
(11)
Motorola Ropczyce
 
(11)
Motorola Braniewo
 
(11)
Motorola Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Motorola Skwierzyna
 
(11)
Motorola Niwiska
 
(10)
Motorola Zelów
 
(10)
Motorola Drwalew
 
(10)
Motorola Józefów
 
(10)
Motorola Sosnowica
 
(10)
Motorola Komorniki
 
(10)
Motorola Szynwałd
 
(10)
Motorola Sulęcin
 
(10)
Motorola Bukowno
 
(10)
Motorola Włodawa
 
(9)
Motorola Góra
 
(9)
Motorola Stęszew
 
(9)
Motorola Piekoszów
 
(9)