| Stan | Bardzo dobry |
| Rozmiar | 42 |
| Płeć | kobieta |
| Marka | Marks & Spencer |
| Szerokość pod pachami | 55 cm |
| Kolor | inny kolor |
| Rodzaj | puchowa |
| Długość | do bioder |
| Kaptur | z kapturem |
| Rękaw | długi rękaw |
| Zapięcie | zamek |
| Liczba kieszeni | 2 |
| Długość całkowita | 64 cm |
| Długość rękawa | 47 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: cd604934-3b6a-49ec-8c5b-b4fa82c559a5
Podobne wyszukiwania
Kurtki Warszawa
 
(2569)
Kurtki Lublin
 
(330)
Kurtki Kielce
 
(212)
Kurtki Koło
 
(152)
Kurtki Sosnowiec
 
(113)
Kurtki Gliwice
 
(112)
Kurtki Mysłowice
 
(99)
Kurtki Elbląg
 
(96)
Kurtki Opole
 
(81)
Kurtki Ostrów Wielkopolski
 
(78)
Kurtki Nowy Targ
 
(75)
Kurtki Jelenia Góra
 
(73)
Kurtki Zamość
 
(70)
Kurtki Jarosław
 
(70)
Kurtki Łuków
 
(69)
Kurtki Stargard
 
(63)
Kurtki Przemyśl
 
(61)
Kurtki Fidest
 
(57)
Kurtki Skierniewice
 
(53)
Kurtki Piaseczno
 
(50)
Kurtki Puste Łąki
 
(50)
Kurtki Legionowo
 
(48)
Kurtki Tczew
 
(44)
Kurtki Szczecinek
 
(41)
Kurtki Pasłęk
 
(36)
Kurtki Zbąszynek
 
(36)
Kurtki Siemianowice Śląskie
 
(36)
Kurtki Będzin
 
(36)
Kurtki Starachowice
 
(34)
Kurtki Myślenice
 
(34)
Kurtki Zgierz
 
(33)
Kurtki Grodzisk Mazowiecki
 
(30)
Kurtki Ełk
 
(28)
Kurtki Kluczbork
 
(26)
Kurtki Krotoszyn
 
(25)
Kurtki Gryfice
 
(24)
Kurtki Bochnia
 
(24)
Kurtki Wadowice
 
(23)
Kurtki Kłodzko
 
(22)
Kurtki Puławy
 
(21)
Kurtki Młoszowa
 
(21)
Kurtki Brwinów
 
(20)
Kurtki Żywiec
 
(20)
Kurtki Wymiarki
 
(20)
Kurtki Myszków
 
(20)
Kurtki Płońsk
 
(20)
Kurtki Morąg
 
(19)
Kurtki Sokołów Małopolski
 
(19)
Kurtki Ustroń
 
(18)
Kurtki Mikołów
 
(18)
Kurtki Kamienna Góra
 
(18)
Kurtki Wołów
 
(17)
Kurtki Wągrowiec
 
(17)
Kurtki Czersk
 
(17)
Kurtki Łęczna
 
(17)
Kurtki Śrem
 
(16)
Kurtki Łęczyca
 
(15)
Kurtki Siemiatycze
 
(15)
Kurtki Słupca
 
(15)
Kurtki Jelcz-Laskowice
 
(14)
Kurtki Opalenica
 
(14)
Kurtki Tarnowo Podgórne
 
(14)
Kurtki Kostrzyn nad Odrą
 
(13)
Kurtki Komorniki
 
(13)
Kurtki Ostrów Mazowiecka
 
(12)
Kurtki Polska Cerekiew
 
(12)
Kurtki Braniewo
 
(12)
Kurtki Limanowa
 
(11)
Kurtki Góra
 
(11)
Kurtki Milicz
 
(11)
Kurtki Kobyłka
 
(11)
Kurtki Wałcz
 
(11)
Kurtki Krasnystaw
 
(11)
Kurtki Chełmiec
 
(11)
Kurtki Kowary
 
(11)
Kurtki Mareza
 
(11)
Kurtki Chociwel
 
(10)
Kurtki Szynwałd
 
(10)
Kurtki Dynów
 
(10)
Kurtki Chełmno
 
(10)
Kurtki Stary Sącz
 
(10)
Kurtki Chodzież
 
(9)
Kurtki Świętajno
 
(9)
Kurtki Lubsko
 
(9)
Kurtki Józefów
 
(9)
Kurtki Olsztynek
 
(9)
Kurtki Jabłonna
 
(9)
Kurtki Sulęcin
 
(9)
Kurtki Krzymów
 
(9)
Kurtki Sierpc
 
(8)
Kurtki Bażanowice
 
(8)
Kurtki Rydułtowy
 
(8)
Kurtki Bystra Podhalańska
 
(8)
Kurtki Ropczyce
 
(8)
Kurtki Strzelin
 
(8)
Kurtki Pruszcz
 
(8)