| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Model | B450M PRO-VDH MAX |
| Producent | MSI |
| Kod producenta | B450M PRO-VDH MAX |
| Obsługiwane procesory | AMD |
| Typ gniazda procesora | AMD Socket AM4 |
| Standard płyty | Micro ATX |
| Typ obsługiwanej pamięci | DDR4 |
| Maksymalna ilość pamięci RAM | 128.00 GB |
| Liczba slotów pamięci RAM | 4 |
| Częstotliwość taktowania pamięci | 2133, 2400, 2666, 2800, 2933, 3000, 3200, 3466, 3733, 3866 |
| Architektura wielokanałowa pamięci RAM | dual-channel |
| Chipset | AMD B450 |
| Obsługa wielu kart graficznych | nie obsługuje |
| Dual BIOS | nie |
| Kanały audio | 7,1 |
| Łączenie dysków | RAID 0, RAID 1, RAID 1+0 (10) |
| Gniazda rozszerzeń i złącza napędów | COM, M.2, PCIe 2.0 x1, PCIe 3.0 x16, SATA III, USB 2.0, USB 3.0 |
| Złącza na panelu tylnym | D-Sub (VGA), DVI-D, HDMI, PS/2, RJ-45, USB 2.0 typ A, USB 3.0 typ A, USB 3.1 typ A, wyjście audio |
| Dodatkowe elementy | brak |
| Kolor | czarny |
| Szerokość | 244 mm |
| Wysokość | 244 mm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.760 kg |
| Gniazda rozszerzeń i ich liczba | 1 |
| Zawiera baterie | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 383c8aad-e6df-4ba8-8346-23a02259a183
Podobne wyszukiwania
Płyty główne Warszawa
 
(330)
Płyty główne Gdańsk
 
(57)
Płyty główne Rzeszów
 
(50)
Płyty główne Mościska
 
(48)
Płyty główne Bydgoszcz
 
(39)
Płyty główne Słupsk
 
(39)
Płyty główne Kielce
 
(35)
Płyty główne Lublin
 
(29)
Płyty główne Gliwice
 
(28)
Płyty główne Sanniki
 
(20)
Płyty główne Piekary Śląskie
 
(19)
Płyty główne Elbląg
 
(18)
Płyty główne Jelenia Góra
 
(17)
Płyty główne Opole
 
(15)
Płyty główne Sosnowiec
 
(14)
Płyty główne Dąbrowa Górnicza
 
(14)
Płyty główne Leszno
 
(14)
Płyty główne Olszewnica Stara
 
(14)
Płyty główne Legionowo
 
(13)
Płyty główne Turostowo
 
(13)
Płyty główne Jaworzno
 
(12)
Płyty główne Łęczyca
 
(12)
Płyty główne Zamość
 
(12)
Płyty główne Piotrków Trybunalski
 
(12)
Płyty główne Radziechowy
 
(11)
Płyty główne Parczew
 
(11)
Płyty główne Libertów
 
(11)
Płyty główne Gołków
 
(11)
Płyty główne Orzech
 
(10)
Płyty główne Żary
 
(10)
Płyty główne Parcela-Obory
 
(10)
Płyty główne Legnica
 
(9)
Płyty główne Krosno
 
(8)
Płyty główne Masłomiąca
 
(8)
Płyty główne Brzeżanka
 
(8)
Płyty główne Radom
 
(8)
Płyty główne Wyszków
 
(8)
Płyty główne Suwałki
 
(8)
Płyty główne Przyborów
 
(8)
Płyty główne Włocławek
 
(7)
Płyty główne Nagoszyn
 
(7)
Płyty główne Mińsk Mazowiecki
 
(7)
Płyty główne Błonie
 
(7)
Płyty główne Siedlce
 
(7)
Płyty główne Bielsko-Biała
 
(7)
Płyty główne Gierałtowice
 
(7)
Płyty główne Szebnie
 
(7)
Płyty główne Nowy Targ
 
(7)
Płyty główne Pabianice
 
(7)
Płyty główne Ciechocinek
 
(7)
Płyty główne Łęczna
 
(7)
Płyty główne Przemyśl
 
(6)
Płyty główne Goleniów
 
(6)
Płyty główne Bolesławiec
 
(6)
Płyty główne Kotki
 
(6)
Płyty główne Czarna Łąka
 
(6)
Płyty główne Zawiercie
 
(6)
Płyty główne Świnoujście
 
(6)
Płyty główne Pruszków
 
(5)
Płyty główne Krzemienica
 
(5)
Płyty główne Włoszczowa
 
(5)
Płyty główne Będzin
 
(5)
Płyty główne Racibórz
 
(5)
Płyty główne Piaseczno
 
(5)
Płyty główne Ełk
 
(5)
Płyty główne Łuków
 
(5)
Płyty główne Olsza
 
(5)
Płyty główne Tomaszowice-Kolonia
 
(5)
Płyty główne Skierniewice
 
(5)
Płyty główne Sieradz
 
(4)
Płyty główne Starachowice
 
(4)
Płyty główne Pyskowice
 
(4)
Płyty główne Głowno
 
(4)
Płyty główne Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Płyty główne Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Płyty główne Mysłowice
 
(4)
Płyty główne Rydułtowy
 
(4)
Płyty główne Męcina
 
(4)
Płyty główne Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Płyty główne Drogoszewo
 
(4)
Płyty główne Jabłonna
 
(4)
Płyty główne Tczew
 
(4)
Płyty główne Kostrzyn
 
(4)
Płyty główne Piła
 
(4)
Płyty główne Nysa
 
(4)
Płyty główne Tarnowskie Góry
 
(4)
Płyty główne Pajęczno
 
(4)
Płyty główne Wola
 
(4)
Płyty główne Jarosław
 
(4)
Płyty główne Staroźreby
 
(4)
Płyty główne Szpęgawa
 
(4)
Płyty główne Krasnosielc
 
(4)
Płyty główne Biała Podlaska
 
(4)
Płyty główne Zgorzała
 
(4)
Płyty główne Wodzisław Śląski
 
(4)
Płyty główne Pawłów
 
(4)