| Stan | Bardzo dobry |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 4800 |
| Waga produktu | 2.7 kg |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Złącza | HDMI, RJ-45, USB 2.0, USB 3.2 typ C Gen 1, minijack 3,5 mm (audio), USB 3.2 typ A Gen 1 |
| Pamięć karty graficznej | 6 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Wysokość produktu | 2.52 cm |
| Typ | standardowy |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Maksymalny czas pracy baterii | 3 h |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Technologia akumulatora | litowo-jonowy |
| System operacyjny | Windows 11 Home |
| Seria procesora | AMD Ryzen 5 |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Liczba komór akumulatora | 3 |
| Model | Bravo 17 |
| Marka | MSI |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 53.5 Wh |
| Sterowanie | klawiatura numeryczna, klawiatura podświetlana, touchpad, klawiatura |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, LAN 10/100/1000 Mbps |
| Szerokość produktu | 39.8 cm |
| Ekran dotykowy | nie |
| Interfejs dysku | M.2 PCIe |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.55 GHz |
| Model procesora | AMD Ryzen 5 7535HS |
| Układ klawiatury | PL (qwerty) |
| Kod producenta | BRAVO 17 C7VE-022PL |
| Odświeżanie matrycy | 144 Hz |
| Pamięć podręczna procesora | 19 MB |
| Kolor | czarny |
| Chipset karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Zawiera baterie | tak |
| Przekątna ekranu | 17.3 " |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika dedykowana |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Liczba slotów RAM | 2 |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 64 GB |
| Typ napędu | brak |
| Głębokość produktu | 27.3 cm |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Typ matrycy | IPS |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.3 GHz |
O przedmiocie
Oferta: 44952ec8-157a-4539-8541-30739fedcbcd
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2243)
Laptopy Kielce
 
(573)
Laptopy Lublin
 
(220)
Laptopy Gliwice
 
(97)
Laptopy Opole
 
(76)
Laptopy Sosnowiec
 
(68)
Laptopy Mościska
 
(50)
Laptopy Elbląg
 
(46)
Laptopy Kobyłka
 
(43)
Laptopy Mikołów
 
(43)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(36)
Laptopy Legionowo
 
(30)
Laptopy Zamość
 
(28)
Laptopy Przemyśl
 
(27)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Nowy Targ
 
(24)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Żywiec
 
(19)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Laptopy Skierniewice
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(17)
Laptopy Stargard
 
(17)
Laptopy Libertów
 
(16)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Łuków
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(13)
Laptopy Lubsko
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Wałcz
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Łęczna
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Myślenice
 
(11)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(11)
Laptopy Szczecinek
 
(11)
Laptopy Łosice
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(10)
Laptopy Wadowice
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Parysów
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Drawsko
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Koło
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Ropczyce
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Łęczyca
 
(6)
Laptopy Ustroń
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Dąbrowa
 
(5)
Laptopy Chrzypsko Wielkie
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Paczków
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Mszana Dolna
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(5)
Laptopy Opalenica
 
(5)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Braniewo
 
(4)
Laptopy Komorniki
 
(4)
Laptopy Czaplinek
 
(4)
Laptopy Piątek
 
(4)
Laptopy Żabno
 
(4)
Laptopy Janów Lubelski
 
(4)
Laptopy Kamionki
 
(4)