| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | NERF |
| Wiek dziecka | 8 lat + |
| Rodzaj | pistolety |
| Bohater / Bajka | brak |
| Płeć | chłopcy |
| Materiał | plastik |
| Efekty | brak |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE |
| Kolor | biały |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej |
| Minimalny wiek dziecka | 8 |
| EAN (GTIN) | 5010993558261 |
| Wysokość produktu | 17.20 cm |
| Szerokość produktu | 18.70 cm |
| Głębokość produktu | 4.70 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.172 kg |
| Kod producenta | A1690 |
| Seria | N-Strike Elite |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 907deb48-3174-47f0-86a9-5019ce5a3628
Podobne wyszukiwania
Pistolety Warszawa
 
(265)
Pistolety Wrocław
 
(65)
Pistolety Kraków
 
(59)
Pistolety Piaseczno
 
(31)
Pistolety Gdańsk
 
(30)
Pistolety Sękocin-Las
 
(24)
Pistolety Oblęgór
 
(24)
Pistolety Zamość
 
(22)
Pistolety Łódź
 
(21)
Pistolety Gdynia
 
(20)
Pistolety Szczecin
 
(20)
Pistolety Rzeszów
 
(20)
Pistolety Lublin
 
(20)
Pistolety Katowice
 
(18)
Pistolety Połajewo
 
(18)
Pistolety Białystok
 
(17)
Pistolety Wałbrzych
 
(16)
Pistolety Raszyn
 
(16)
Pistolety Jaworzno
 
(13)
Pistolety Otwock
 
(13)
Pistolety Lipno
 
(12)
Pistolety Tychy
 
(12)
Pistolety Częstochowa
 
(12)
Pistolety Dębno
 
(12)
Pistolety Rybnik
 
(12)
Pistolety Szczodrzykowo
 
(11)
Pistolety Bydgoszcz
 
(11)
Pistolety Ostrzeszów
 
(11)
Pistolety Kielce
 
(10)
Pistolety Żary
 
(10)
Pistolety Włocławek
 
(10)
Pistolety Tarnów
 
(9)
Pistolety Aleksandrów Łódzki
 
(8)
Pistolety Jelenia Góra
 
(8)
Pistolety Lubin
 
(8)
Pistolety Milicz
 
(8)
Pistolety Gorzów Wielkopolski
 
(8)
Pistolety Siemianowice Śląskie
 
(7)
Pistolety Siedlce
 
(7)
Pistolety Dąbrowa Górnicza
 
(7)
Pistolety Legnica
 
(7)
Pistolety Wieliczka
 
(7)
Pistolety Olsztyn
 
(7)
Pistolety Potulice
 
(7)
Pistolety Puławy
 
(7)
Pistolety Wodzisław Śląski
 
(7)
Pistolety Bielsko-Biała
 
(7)
Pistolety Jarocin
 
(7)
Pistolety Suwałki
 
(7)
Pistolety Będzin
 
(7)
Pistolety Toruń
 
(7)
Pistolety Stargard
 
(6)
Pistolety Bogacica
 
(6)
Pistolety Radom
 
(6)
Pistolety Krotoszyn
 
(6)
Pistolety Pruszków
 
(6)
Pistolety Turek
 
(6)
Pistolety Bolesławiec
 
(6)
Pistolety Miłosław
 
(6)
Pistolety Smoszew
 
(6)
Pistolety Czechowice-Dziedzice
 
(6)
Pistolety Mirsk
 
(6)
Pistolety Sosnowiec
 
(6)
Pistolety Garwolin
 
(5)
Pistolety Gliwice
 
(5)
Pistolety Orle
 
(5)
Pistolety Łowicz
 
(5)
Pistolety Smroków
 
(5)
Pistolety Kalisz
 
(5)
Pistolety Sieradz
 
(5)
Pistolety Wędrynia
 
(5)
Pistolety Wola Radziszowska
 
(5)
Pistolety Komorowo Żuławskie
 
(5)
Pistolety Józefów
 
(5)
Pistolety Krasne
 
(5)
Pistolety Płońsk
 
(4)
Pistolety Zgorzelec
 
(4)
Pistolety Świnoujście
 
(4)
Pistolety Węgorzewo
 
(4)
Pistolety Bełchatów
 
(4)
Pistolety Kraśnik
 
(4)
Pistolety Mińsk Mazowiecki
 
(4)
Pistolety Piastów
 
(4)
Pistolety Libiąż
 
(4)
Pistolety Żukczyn
 
(4)
Pistolety Nisko
 
(4)
Pistolety Zwierzyniec Pierwszy
 
(4)
Pistolety Przedmoście
 
(4)
Pistolety Opole
 
(4)
Pistolety Wysogotowo
 
(4)
Pistolety Kolonowskie
 
(4)
Pistolety Skierniewice
 
(4)
Pistolety Borne Sulinowo
 
(4)
Pistolety Nowy Wiśnicz
 
(4)
Pistolety Gorzów Śląski
 
(4)
Pistolety Bytom
 
(4)