| Stan | Bardzo dobry |
| Cechy dodatkowe | miejsce na klucze, miejsce na telefon, wyjście na kabel do słuchawek, miejsce na bidon |
| Model | Lite Flite 2 |
| Marka | CamelBak |
| Pojemność | 3 l |
| Kolor dominujący | wielokolorowy |
| Liczba komór | 2 |
| Wysokość | 22 cm |
| Szerokość produktu | 24 cm |
| Głębokość produktu | 12 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c7740728-0eee-45d9-8cfd-6c16f9b86dd6
Podobne wyszukiwania
Saszetki, nerki Zielonka
 
(29)
Saszetki, nerki Warszawa
 
(28)
Saszetki, nerki Poznań
 
(21)
Saszetki, nerki Kraków
 
(16)
Saszetki, nerki Dąbrowa Górnicza
 
(15)
Saszetki, nerki Wrocław
 
(9)
Saszetki, nerki Trębaczew
 
(6)
Saszetki, nerki Suwałki
 
(5)
Saszetki, nerki Kielce
 
(4)
Saszetki, nerki Gdynia
 
(4)
Saszetki, nerki Łódź
 
(4)
Saszetki, nerki Pogórze
 
(4)
Saszetki, nerki Lublin
 
(4)
Saszetki, nerki Bielsko-Biała
 
(4)
Saszetki, nerki Radom
 
(4)
Saszetki, nerki Szczecin
 
(4)