| Stan | Nowy |
| Model | GE5452 |
| Marka | adidas |
| Kolor | wielokolorowy |
| Liczba komór | 1 |
| Długość paska | 84 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Szerokość produktu | 25 cm |
| Płeć | kobieta |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d2274c7b-0181-4538-a818-18c02b313005
Podobne wyszukiwania
Saszetki, nerki Zielonka
 
(29)
Saszetki, nerki Warszawa
 
(28)
Saszetki, nerki Poznań
 
(21)
Saszetki, nerki Kraków
 
(16)
Saszetki, nerki Dąbrowa Górnicza
 
(15)
Saszetki, nerki Wrocław
 
(9)
Saszetki, nerki Trębaczew
 
(6)
Saszetki, nerki Suwałki
 
(5)
Saszetki, nerki Kielce
 
(4)
Saszetki, nerki Gdynia
 
(4)
Saszetki, nerki Łódź
 
(4)
Saszetki, nerki Pogórze
 
(4)
Saszetki, nerki Lublin
 
(4)
Saszetki, nerki Bielsko-Biała
 
(4)
Saszetki, nerki Radom
 
(4)
Saszetki, nerki Szczecin
 
(4)