| Stan | Nowy |
| Marka | bez marki |
| Materiał dominujący | inny |
| Wielkość | brak informacji |
| Rodzaj | brak informacji |
| Kolor | czarny |
| Liczba kieszeni | 2 |
| Szerokość (dłuższy bok) | 30 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Głębokość (krótszy bok) | 10 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c94051b9-7e27-4cf4-b058-27b00e379eb2
Podobne wyszukiwania
Pozostałe Warszawa
 
(46)
Pozostałe Poznań
 
(36)
Pozostałe Lublin
 
(18)
Pozostałe Bydgoszcz
 
(11)
Pozostałe Białystok
 
(11)
Pozostałe Bolesławiec
 
(11)
Pozostałe Wrocław
 
(8)
Pozostałe Szczecin
 
(8)
Pozostałe Kraków
 
(8)
Pozostałe Oława
 
(7)
Pozostałe Łódź
 
(7)
Pozostałe Gliwice
 
(6)
Pozostałe Wejherowo
 
(6)
Pozostałe Gołcza
 
(6)
Pozostałe Gdynia
 
(5)
Pozostałe Bielsko-Biała
 
(5)
Pozostałe Brodnica
 
(5)
Pozostałe Zielona Góra
 
(5)
Pozostałe Gdańsk
 
(5)
Pozostałe Chorzów
 
(5)
Pozostałe Lubowidz
 
(4)
Pozostałe Kutno
 
(4)
Pozostałe Ostrów Wielkopolski
 
(4)
Pozostałe Chojnice
 
(4)
Pozostałe Toruń
 
(4)