O przedmiocie
| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Model | Akoya |
| Typ | standardowy |
| Przekątna ekranu | 10 " |
| Rozdzielczość (px) | 1024 x 600 |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | nie |
| Wielkość pamięci RAM | 2 GB |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR2 |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 667 |
| Pojemność dysku | 250 GB |
| Interfejs dysku | SATA |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Liczba komór akumulatora | 1 |
| System operacyjny | Windows 10 (domyślnie w S mode) |
| Typ napędu | brak |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps, LAN 10/100 Mbps |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ff1d4a74-480f-4c5a-8715-161a9826ee2c
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2329)
Laptopy Kielce
 
(631)
Laptopy Lublin
 
(226)
Laptopy Gliwice
 
(98)
Laptopy Opole
 
(84)
Laptopy Sosnowiec
 
(66)
Laptopy Kobyłka
 
(52)
Laptopy Elbląg
 
(50)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(38)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Wągrowiec
 
(26)
Laptopy Nowy Targ
 
(26)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Jarosław
 
(19)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Ełk
 
(19)
Laptopy Żywiec
 
(18)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Laptopy Łuków
 
(17)
Laptopy Puławy
 
(16)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Drawsko
 
(13)
Laptopy Kłodzko
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Szczecinek
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Hrubieszów
 
(11)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Krotoszyn
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Łosice
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Ustroń
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Paczków
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Jabłonna
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Dąbrowa
 
(4)
Laptopy Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Laptopy Stęszew
 
(4)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Syców
 
(4)
Laptopy Wojkowice
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Mszana Dolna
 
(4)
Laptopy Nietulisko Duże
 
(4)
Laptopy Zagórz
 
(4)