NIECHORZE - DOM I ZAGRODA RYBACKA 1920 Znaczek: nie Region: Pomorze Zachodnie Data: do 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 59 zł Sprzedający: osoba prywatna Żory
Niechorze Dom Wypoczynkowy 1965r. Foto Arczyński obieg Pogorzelica Znaczek: tak Region: Pomorze Zachodnie Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 11 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
Dom, Niechorze, Rewal, Gryficki, 71 m² Cena za m²: 17605.63 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2024 Powierzchnia działki: 150 m² Ogłoszenie 1 250 000 zł Sprzedający: firma Niechorze
Dom, Niechorze, Rewal, Gryficki, 190 m² Cena za m²: 3026.32 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1920 Powierzchnia działki: 2230 m² Ogłoszenie 575 000 zł Sprzedający: firma Niechorze
Dom, Niechorze, Rewal, Gryficki, 257 m² Cena za m²: 8361.87 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2012 Powierzchnia działki: 704 m² Ogłoszenie 2 149 000 zł Sprzedający: firma Niechorze
Dom, Niechorze, Rewal, Gryficki, 190 m² Cena za m²: 13157.89 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1999 Powierzchnia działki: 265 m² Ogłoszenie 2 500 000 zł Sprzedający: firma Niechorze
Niechorze k / Szczecin , Gryfice domy rybaków sieci dzieci szkoła ? 1914 Data: do 1945 Obieg: z obiegu Region: Pomorze Środkowe Znaczek: tak oferta z allegro 120 zł Sprzedający: osoba prywatna Dąbrowa Górnicza
Dom, Niechorze, Rewal, Gryficki, 618 m² Cena za m²: 8093.76 zł Rok budowy: 2005 Powierzchnia działki: 1538 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 5 000 000 zł Sprzedający: firma Niechorze
Dom, Niechorze, Rewal, Gryficki, 335 m² Cena za m²: 11643.18 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2008 Powierzchnia działki: 975 m² Ogłoszenie 3 900 000 zł Sprzedający: firma Niechorze
Dom, Niechorze, Rewal, Gryficki, 363 m² Cena za m²: 12396.69 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2008 Powierzchnia działki: 732 m² Ogłoszenie 4 500 000 zł Sprzedający: firma Niechorze
Dom, Niechorze, Rewal, Gryficki, 230 m² Cena za m²: 12168.62 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2000 Powierzchnia działki: 173 m² Ogłoszenie 2 800 000 zł Sprzedający: firma Niechorze
Dom, Niechorze, Rewal, Gryficki, 480 m² Cena za m²: 5625 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2007 Powierzchnia działki: 1640 m² Ogłoszenie 2 700 000 zł Sprzedający: firma Niechorze
NIECHORZE~ Dom rybaka~ 1913 Region: Pomorze Środkowe Znaczek: nie Obieg: bez obiegu oryginał / reprodukcja: oryginał do negocjacji Kup teraz 92 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Kraków, Zwierzyniec
Domki, pokoje w okolicy Rewala, Niechorza, Pogorzelicy do negocjacji Ogłoszenie 60 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Niechorze
WIELKI Magnes na lodówkę drewniany MDF Niechorze (17) Materiał: drewno Kod producenta: ***** *** Kup teraz 27 ,99 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Bielsk Podlaski