| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Nikon |
| Typ matrycy | CCD |
| Rozmiar matrycy | 1/2.3" |
| Makro | od 2-10 cm |
| Kolor | pomarańczowy |
| Stabilizacja | cyfrowa |
| Rozmiar aparatu | płaski |
| Jakość video | 480p |
| Wizjer | brak |
| Lampa błyskowa | wbudowana |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Procesor obrazu | DIGIC |
| Obsługiwane karty pamięci | SD, SDHC |
| Rozdzielczość | 12.00 Mpx |
| Model | S3000 |
| Przekątna ekranu | 2.70 " |
| Zoom optyczny | 4.00 |
| Przysłona minimalna | 3.20 f/ |
| Szerokość produktu | 9.40 cm |
| Wysokość produktu | 5.60 cm |
| Głębokość produktu | 1.90 cm |
| Waga produktu | 116.00 g |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 3b09ff0e-8cc4-40fa-9a41-7489a57b5cdd
Podobne wyszukiwania
Kompaktowe Warszawa
 
(510)
Kompaktowe Katowice
 
(186)
Kompaktowe Poznań
 
(98)
Kompaktowe Kraków
 
(96)
Kompaktowe Wrocław
 
(88)
Kompaktowe Pińczów
 
(83)
Kompaktowe Koszalin
 
(83)
Kompaktowe Piła
 
(73)
Kompaktowe Rawicz
 
(72)
Kompaktowe Łódź
 
(40)
Kompaktowe Gorzów Wielkopolski
 
(34)
Kompaktowe Karwiany
 
(33)
Kompaktowe Szczecin
 
(32)
Kompaktowe Bielawa
 
(22)
Kompaktowe Gdańsk
 
(21)
Kompaktowe Kunice
 
(20)
Kompaktowe Lublin
 
(20)
Kompaktowe Kielce
 
(17)
Kompaktowe Rzeszów
 
(14)
Kompaktowe Gdynia
 
(12)
Kompaktowe Bydgoszcz
 
(11)
Kompaktowe Środa Wielkopolska
 
(10)
Kompaktowe Mikołów
 
(10)
Kompaktowe Gliwice
 
(10)
Kompaktowe Paczków
 
(10)
Kompaktowe Białystok
 
(10)
Kompaktowe Włocławek
 
(9)
Kompaktowe Radom
 
(9)
Kompaktowe Zakręt
 
(8)
Kompaktowe Szczucin
 
(8)
Kompaktowe Zabrze
 
(8)
Kompaktowe Olsztyn
 
(8)
Kompaktowe Płock
 
(8)
Kompaktowe Suwałki
 
(7)
Kompaktowe Kalisz
 
(7)
Kompaktowe Libertów
 
(7)
Kompaktowe Konotop
 
(7)
Kompaktowe Sosnowiec
 
(7)
Kompaktowe Bielsko-Biała
 
(6)
Kompaktowe Zamość
 
(6)
Kompaktowe Łask
 
(6)
Kompaktowe Tychy
 
(6)
Kompaktowe Będzin
 
(6)
Kompaktowe Ruda Śląska
 
(6)
Kompaktowe Nisko
 
(6)
Kompaktowe Żagań
 
(6)
Kompaktowe Pruszków
 
(6)
Kompaktowe Jelenia Góra
 
(5)
Kompaktowe Legnica
 
(5)
Kompaktowe Wałbrzych
 
(5)
Kompaktowe Stargard
 
(5)
Kompaktowe Kołobrzeg
 
(5)
Kompaktowe Częstochowa
 
(5)
Kompaktowe Chorzów
 
(5)
Kompaktowe Ostrów Wielkopolski
 
(5)
Kompaktowe Bytom
 
(5)
Kompaktowe Pabianice
 
(5)
Kompaktowe Radomin
 
(4)
Kompaktowe Zgierz
 
(4)
Kompaktowe Pniewy
 
(4)
Kompaktowe Pieszyce
 
(4)
Kompaktowe Wieliczka
 
(4)
Kompaktowe Rozkochów
 
(4)
Kompaktowe Świdnica
 
(4)
Kompaktowe Wadowice
 
(4)
Kompaktowe Sieradz
 
(4)
Kompaktowe Zielona Góra
 
(4)
Kompaktowe Poświętne
 
(4)
Kompaktowe Opole
 
(4)
Kompaktowe Inowrocław
 
(4)