| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Nikon |
| W zestawie | korpus + obiektyw |
| Typ matrycy | CMOS |
| Mocowanie | Nikon F |
| Rozmiar matrycy | APS-C |
| Wizjer | optyczny |
| Jakość video | 1080p |
| Lampa błyskowa | wbudowana, możliwość podpięcia |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Procesor obrazu | EXPEED 3 |
| Zawiera baterie | tak |
| Model | D3200 |
| Rozdzielczość | 24.00 Mpx |
| Przekątna ekranu | 3.00 " |
| Model załączonego obiektywu | AF-S DX 18-55 mm f/3.5-5.6G VR |
| Zdjęcia seryjne | 4.00 kl./s |
| Waga produktu | 505.00 g |
| Kod producenta | 7012920 |
| Kod taryfy celnej | 85258900 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ae94d210-c246-45ce-8941-d8ab2a6e2237
Podobne wyszukiwania
Lustrzanki Warszawa
 
(265)
Lustrzanki Kraków
 
(103)
Lustrzanki Wrocław
 
(77)
Lustrzanki Poznań
 
(66)
Lustrzanki Łódź
 
(63)
Lustrzanki Gdańsk
 
(55)
Lustrzanki Lublin
 
(34)
Lustrzanki Bydgoszcz
 
(33)
Lustrzanki Płock
 
(28)
Lustrzanki Szczecin
 
(27)
Lustrzanki Gliwice
 
(26)
Lustrzanki Rzeszów
 
(23)
Lustrzanki Gdynia
 
(22)
Lustrzanki Katowice
 
(20)
Lustrzanki Toruń
 
(19)
Lustrzanki Częstochowa
 
(17)
Lustrzanki Białystok
 
(16)
Lustrzanki Sosnowiec
 
(14)
Lustrzanki Kielce
 
(14)
Lustrzanki Bielsko-Biała
 
(13)
Lustrzanki Piła
 
(13)
Lustrzanki Gostynin
 
(12)
Lustrzanki Ząbki
 
(11)
Lustrzanki Radom
 
(10)
Lustrzanki Tarnów
 
(9)
Lustrzanki Nowy Targ
 
(8)
Lustrzanki Piaseczno
 
(8)
Lustrzanki Elbląg
 
(8)
Lustrzanki Koszalin
 
(8)
Lustrzanki Wałbrzych
 
(8)
Lustrzanki Zgorzelec
 
(8)
Lustrzanki Tychy
 
(8)
Lustrzanki Linia
 
(7)
Lustrzanki Jelenia Góra
 
(7)
Lustrzanki Opole
 
(7)
Lustrzanki Krosno
 
(7)
Lustrzanki Rybnik
 
(7)
Lustrzanki Pruszków
 
(7)
Lustrzanki Sopot
 
(7)
Lustrzanki Lubin
 
(7)
Lustrzanki Dąbrowa Górnicza
 
(7)
Lustrzanki Stalowa Wola
 
(7)
Lustrzanki Konin
 
(7)
Lustrzanki Racibórz
 
(7)
Lustrzanki Siemianowice Śląskie
 
(6)
Lustrzanki Chorzów
 
(6)
Lustrzanki Słupsk
 
(6)
Lustrzanki Legionowo
 
(6)
Lustrzanki Ciechanów
 
(6)
Lustrzanki Nowy Sącz
 
(6)
Lustrzanki Radomsko
 
(6)
Lustrzanki Stargard
 
(6)
Lustrzanki Grudziądz
 
(6)
Lustrzanki Bochnia
 
(6)
Lustrzanki Legnica
 
(5)
Lustrzanki Gorzów Wielkopolski
 
(5)
Lustrzanki Zielona Góra
 
(5)
Lustrzanki Połaniec
 
(5)
Lustrzanki Włocławek
 
(5)
Lustrzanki Pruszcz Gdański
 
(5)
Lustrzanki Jasło
 
(5)
Lustrzanki Gniezno
 
(5)
Lustrzanki Suwałki
 
(5)
Lustrzanki Mrągowo
 
(5)
Lustrzanki Świecie
 
(4)
Lustrzanki Kobyłka
 
(4)
Lustrzanki Głogów
 
(4)
Lustrzanki Świdnica
 
(4)
Lustrzanki Dębica
 
(4)
Lustrzanki Targowiska
 
(4)
Lustrzanki Józefów
 
(4)
Lustrzanki Jarosław
 
(4)
Lustrzanki Siedlce
 
(4)
Lustrzanki Tarnobrzeg
 
(4)
Lustrzanki Kwidzyn
 
(4)
Lustrzanki Tuszyn
 
(4)
Lustrzanki Puławy
 
(4)
Lustrzanki Chojnice
 
(4)
Lustrzanki Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Lustrzanki Wągrowiec
 
(4)
Lustrzanki Olsztyn
 
(4)
Lustrzanki Świnoujście
 
(4)
Lustrzanki Nysa
 
(4)
Lustrzanki Gostyń
 
(4)
Lustrzanki Piastów
 
(4)
Lustrzanki Bytom
 
(4)
Lustrzanki Iława
 
(4)
Lustrzanki Tarnowskie Góry
 
(4)
Lustrzanki Wąsosz
 
(4)
Lustrzanki Marki
 
(4)
Lustrzanki Świebodzin
 
(4)