| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Nikon |
| Model | D750 BODY |
| Rozdzielczość | 24.3 Mpx |
| Przekątna ekranu | 3.2 " |
| Typ matrycy | CMOS |
| W zestawie | korpus |
| Model załączonego obiektywu | Brak |
| Mocowanie | Nikon F |
| Rozmiar matrycy | pełna klatka |
| Kolor | czarny |
| Stabilizacja | brak stabilizacji |
| Zdjęcia seryjne | 6.5 kl./s |
| Wizjer | optyczny |
| Jakość video | 1080p |
| Lampa błyskowa | wbudowana, możliwość podpięcia |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Liczba zdjęć na jednym ładowaniu (standard CIPA) | 800 szt. |
| Autofocus | Detekcja fazowa TTL, 51 punktów AF/15 krzyżowych |
| Czas ekspozycji | 1/4000-30 |
| Obsługiwane karty pamięci | SD, SDHC, SDXC |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Złącza | audio 3,5 mm, miniHDMI, microUSB |
| Konstrukcja | uszczelnienia |
| Funkcje | wirtualny horyzont, interwałometr, auto ISO |
| Waga produktu | 840 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.84 kg |
| Kod producenta | D750 BODY |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 71be2365-9578-49ad-a395-f4093a117227
Podobne wyszukiwania
Lustrzanki Warszawa
 
(265)
Lustrzanki Kraków
 
(101)
Lustrzanki Wrocław
 
(78)
Lustrzanki Poznań
 
(66)
Lustrzanki Łódź
 
(61)
Lustrzanki Gdańsk
 
(57)
Lustrzanki Lublin
 
(34)
Lustrzanki Bydgoszcz
 
(33)
Lustrzanki Płock
 
(31)
Lustrzanki Szczecin
 
(26)
Lustrzanki Gliwice
 
(25)
Lustrzanki Rzeszów
 
(22)
Lustrzanki Gdynia
 
(22)
Lustrzanki Toruń
 
(20)
Lustrzanki Katowice
 
(20)
Lustrzanki Białystok
 
(17)
Lustrzanki Sosnowiec
 
(15)
Lustrzanki Częstochowa
 
(15)
Lustrzanki Kielce
 
(14)
Lustrzanki Piła
 
(13)
Lustrzanki Bielsko-Biała
 
(13)
Lustrzanki Gostynin
 
(12)
Lustrzanki Pruszcz Gdański
 
(11)
Lustrzanki Ząbki
 
(10)
Lustrzanki Radom
 
(10)
Lustrzanki Tarnów
 
(9)
Lustrzanki Wałbrzych
 
(8)
Lustrzanki Nowy Targ
 
(8)
Lustrzanki Koszalin
 
(8)
Lustrzanki Tychy
 
(8)
Lustrzanki Rybnik
 
(8)
Lustrzanki Piaseczno
 
(8)
Lustrzanki Zgorzelec
 
(8)
Lustrzanki Linia
 
(7)
Lustrzanki Sopot
 
(7)
Lustrzanki Lubin
 
(7)
Lustrzanki Słupsk
 
(7)
Lustrzanki Krosno
 
(7)
Lustrzanki Jelenia Góra
 
(7)
Lustrzanki Stalowa Wola
 
(7)
Lustrzanki Pruszków
 
(7)
Lustrzanki Racibórz
 
(7)
Lustrzanki Elbląg
 
(7)
Lustrzanki Gniezno
 
(7)
Lustrzanki Konin
 
(7)
Lustrzanki Grudziądz
 
(6)
Lustrzanki Legionowo
 
(6)
Lustrzanki Stargard
 
(6)
Lustrzanki Radomsko
 
(6)
Lustrzanki Chorzów
 
(6)
Lustrzanki Bochnia
 
(6)
Lustrzanki Siemianowice Śląskie
 
(6)
Lustrzanki Opole
 
(6)
Lustrzanki Dąbrowa Górnicza
 
(6)
Lustrzanki Ciechanów
 
(6)
Lustrzanki Nowy Sącz
 
(6)
Lustrzanki Gorzów Wielkopolski
 
(5)
Lustrzanki Legnica
 
(5)
Lustrzanki Włocławek
 
(5)
Lustrzanki Zielona Góra
 
(5)
Lustrzanki Jasło
 
(5)
Lustrzanki Połaniec
 
(5)
Lustrzanki Olsztyn
 
(5)
Lustrzanki Suwałki
 
(5)
Lustrzanki Dębica
 
(4)
Lustrzanki Gostyń
 
(4)
Lustrzanki Jarosław
 
(4)
Lustrzanki Wągrowiec
 
(4)
Lustrzanki Tarnobrzeg
 
(4)
Lustrzanki Kwidzyn
 
(4)
Lustrzanki Wąsosz
 
(4)
Lustrzanki Puławy
 
(4)
Lustrzanki Targowiska
 
(4)
Lustrzanki Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Lustrzanki Nysa
 
(4)
Lustrzanki Świnoujście
 
(4)
Lustrzanki Bytom
 
(4)
Lustrzanki Piastów
 
(4)
Lustrzanki Mrągowo
 
(4)
Lustrzanki Iława
 
(4)
Lustrzanki Głogów
 
(4)
Lustrzanki Siedlce
 
(4)
Lustrzanki Tuszyn
 
(4)
Lustrzanki Marki
 
(4)
Lustrzanki Tarnowskie Góry
 
(4)
Lustrzanki Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Lustrzanki Mińsk Mazowiecki
 
(4)
Lustrzanki Chojnice
 
(4)
Lustrzanki Świecie
 
(4)
Lustrzanki Kobyłka
 
(4)
Lustrzanki Świdnica
 
(4)