| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Nikon |
| Model | D750 BODY |
| Rozdzielczość | 24.30 Mpx |
| Przekątna ekranu | 3.20 " |
| Typ matrycy | CMOS |
| W zestawie | korpus |
| Model załączonego obiektywu | Brak |
| Mocowanie | Nikon F |
| Rozmiar matrycy | pełna klatka |
| Kolor | czarny |
| Stabilizacja | brak stabilizacji |
| Zdjęcia seryjne | 6.50 kl./s |
| Wizjer | optyczny |
| Jakość video | 1080p |
| Lampa błyskowa | możliwość podpięcia, wbudowana |
| Czułość ISO | 100, 12800 |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Liczba zdjęć na jednym ładowaniu (standard CIPA) | 800 szt. |
| Procesor obrazu | EXPEED 4 |
| Autofocus | Detekcja fazowa TTL, 51 punktów AF/15 krzyżowych |
| Czas ekspozycji | 1/4000-30 |
| Obsługiwane karty pamięci | SD, SDHC, SDXC |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Złącza | audio 3,5 mm, microUSB, miniHDMI |
| Konstrukcja | uszczelnienia |
| Funkcje | auto ISO, interwałometr, wirtualny horyzont |
| Szerokość produktu | 14.05 cm |
| Wysokość produktu | 11.30 cm |
| Głębokość produktu | 7.80 cm |
| Waga produktu | 840.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.840 kg |
| Kod producenta | D750 BODY |
| Certyfikaty zgodności | CE, WEEE |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9172166c-9b72-4d0b-83db-4551de8b05fd
Podobne wyszukiwania
Lustrzanki Warszawa
 
(275)
Lustrzanki Kraków
 
(102)
Lustrzanki Wrocław
 
(91)
Lustrzanki Poznań
 
(74)
Lustrzanki Łódź
 
(68)
Lustrzanki Gdańsk
 
(58)
Lustrzanki Lublin
 
(34)
Lustrzanki Bydgoszcz
 
(34)
Lustrzanki Szczecin
 
(27)
Lustrzanki Gliwice
 
(25)
Lustrzanki Rzeszów
 
(20)
Lustrzanki Gdynia
 
(20)
Lustrzanki Katowice
 
(19)
Lustrzanki Toruń
 
(18)
Lustrzanki Białystok
 
(18)
Lustrzanki Częstochowa
 
(16)
Lustrzanki Sosnowiec
 
(13)
Lustrzanki Kielce
 
(13)
Lustrzanki Piła
 
(13)
Lustrzanki Bielsko-Biała
 
(13)
Lustrzanki Opole
 
(12)
Lustrzanki Lubin
 
(12)
Lustrzanki Tarnów
 
(11)
Lustrzanki Radom
 
(11)
Lustrzanki Pruszcz Gdański
 
(10)
Lustrzanki Piaseczno
 
(9)
Lustrzanki Nowy Targ
 
(8)
Lustrzanki Krosno
 
(8)
Lustrzanki Elbląg
 
(8)
Lustrzanki Płock
 
(8)
Lustrzanki Tychy
 
(8)
Lustrzanki Zgorzelec
 
(8)
Lustrzanki Grudziądz
 
(7)
Lustrzanki Jelenia Góra
 
(7)
Lustrzanki Linia
 
(7)
Lustrzanki Koszalin
 
(7)
Lustrzanki Wałbrzych
 
(7)
Lustrzanki Rybnik
 
(7)
Lustrzanki Legionowo
 
(7)
Lustrzanki Gorzów Wielkopolski
 
(7)
Lustrzanki Racibórz
 
(7)
Lustrzanki Pruszków
 
(7)
Lustrzanki Olsztyn
 
(6)
Lustrzanki Zabrze
 
(6)
Lustrzanki Nowy Sącz
 
(6)
Lustrzanki Dąbrowa Górnicza
 
(6)
Lustrzanki Stalowa Wola
 
(6)
Lustrzanki Siemianowice Śląskie
 
(6)
Lustrzanki Sopot
 
(6)
Lustrzanki Chorzów
 
(6)
Lustrzanki Legnica
 
(5)
Lustrzanki Zielona Góra
 
(5)
Lustrzanki Konin
 
(5)
Lustrzanki Połaniec
 
(5)
Lustrzanki Włocławek
 
(5)
Lustrzanki Stargard
 
(5)
Lustrzanki Radomsko
 
(5)
Lustrzanki Jasło
 
(5)
Lustrzanki Słupsk
 
(5)
Lustrzanki Gostynin
 
(5)
Lustrzanki Dębica
 
(5)
Lustrzanki Suwałki
 
(5)
Lustrzanki Ciechanów
 
(5)
Lustrzanki Niepołomice
 
(5)
Lustrzanki Zgierz
 
(5)
Lustrzanki Świdnica
 
(4)
Lustrzanki Rumia
 
(4)
Lustrzanki Bytom
 
(4)
Lustrzanki Bochnia
 
(4)
Lustrzanki Jarosław
 
(4)
Lustrzanki Głogów
 
(4)
Lustrzanki Tarnobrzeg
 
(4)
Lustrzanki Kwidzyn
 
(4)
Lustrzanki Tuszyn
 
(4)
Lustrzanki Puławy
 
(4)
Lustrzanki Wągrowiec
 
(4)
Lustrzanki Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Lustrzanki Wąsosz
 
(4)
Lustrzanki Nysa
 
(4)
Lustrzanki Jaworzno
 
(4)
Lustrzanki Gostyń
 
(4)
Lustrzanki Piastów
 
(4)
Lustrzanki Mrągowo
 
(4)
Lustrzanki Targowiska
 
(4)
Lustrzanki Marki
 
(4)
Lustrzanki Świebodzin
 
(4)
Lustrzanki Świecie
 
(4)
Lustrzanki Kobyłka
 
(4)
Lustrzanki Gniezno
 
(4)