| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Nikon |
| W zestawie | brak informacji |
| Typ matrycy | CMOS |
| Mocowanie | Nikon F |
| Rozmiar matrycy | APS-C |
| Kolor | czarny |
| Stabilizacja | brak stabilizacji |
| Wizjer | optyczny |
| Jakość video | brak nagrywania |
| Lampa błyskowa | wbudowana |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Procesor obrazu | EXPEED 3 |
| Obsługiwane karty pamięci | SD, SDHC |
| Złącza | audio 3,5 mm |
| Konstrukcja | automatyczne czyszczenie matrycy |
| Funkcje | auto ISO |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Model | D80 |
| Rozdzielczość | 10.00 Mpx |
| Przekątna ekranu | 2.50 " |
| Model załączonego obiektywu | nikon dx55-200 |
| Zdjęcia seryjne | 3.00 kl./s |
| Autofocus | Tak |
| Załączone wyposażenie | Battery Pack, Ładowarka, Kpl dokumentów, Kpl kabli |
| Szerokość produktu | 14.60 cm |
| Wysokość produktu | 12.30 cm |
| Głębokość produktu | 8.20 cm |
| Waga produktu | 1000.00 g |
| Kod producenta | D80 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c0c42baa-03e4-4609-84fb-c01d2e724621
Podobne wyszukiwania
Lustrzanki Warszawa
 
(265)
Lustrzanki Kraków
 
(101)
Lustrzanki Wrocław
 
(79)
Lustrzanki Poznań
 
(66)
Lustrzanki Łódź
 
(61)
Lustrzanki Gdańsk
 
(57)
Lustrzanki Lublin
 
(34)
Lustrzanki Bydgoszcz
 
(33)
Lustrzanki Płock
 
(31)
Lustrzanki Szczecin
 
(26)
Lustrzanki Gliwice
 
(25)
Lustrzanki Gdynia
 
(22)
Lustrzanki Rzeszów
 
(22)
Lustrzanki Katowice
 
(20)
Lustrzanki Toruń
 
(20)
Lustrzanki Białystok
 
(17)
Lustrzanki Częstochowa
 
(15)
Lustrzanki Sosnowiec
 
(15)
Lustrzanki Kielce
 
(14)
Lustrzanki Piła
 
(13)
Lustrzanki Bielsko-Biała
 
(13)
Lustrzanki Gostynin
 
(12)
Lustrzanki Pruszcz Gdański
 
(10)
Lustrzanki Radom
 
(10)
Lustrzanki Ząbki
 
(10)
Lustrzanki Tarnów
 
(9)
Lustrzanki Zgorzelec
 
(8)
Lustrzanki Piaseczno
 
(8)
Lustrzanki Nowy Targ
 
(8)
Lustrzanki Koszalin
 
(8)
Lustrzanki Wałbrzych
 
(8)
Lustrzanki Rybnik
 
(8)
Lustrzanki Tychy
 
(8)
Lustrzanki Pruszków
 
(7)
Lustrzanki Sopot
 
(7)
Lustrzanki Lubin
 
(7)
Lustrzanki Gniezno
 
(7)
Lustrzanki Stalowa Wola
 
(7)
Lustrzanki Racibórz
 
(7)
Lustrzanki Słupsk
 
(7)
Lustrzanki Konin
 
(7)
Lustrzanki Elbląg
 
(7)
Lustrzanki Krosno
 
(7)
Lustrzanki Linia
 
(7)
Lustrzanki Jelenia Góra
 
(7)
Lustrzanki Nowy Sącz
 
(6)
Lustrzanki Siemianowice Śląskie
 
(6)
Lustrzanki Legionowo
 
(6)
Lustrzanki Chorzów
 
(6)
Lustrzanki Ciechanów
 
(6)
Lustrzanki Stargard
 
(6)
Lustrzanki Opole
 
(6)
Lustrzanki Radomsko
 
(6)
Lustrzanki Bochnia
 
(6)
Lustrzanki Dąbrowa Górnicza
 
(6)
Lustrzanki Grudziądz
 
(6)
Lustrzanki Legnica
 
(5)
Lustrzanki Gorzów Wielkopolski
 
(5)
Lustrzanki Zielona Góra
 
(5)
Lustrzanki Połaniec
 
(5)
Lustrzanki Włocławek
 
(5)
Lustrzanki Olsztyn
 
(5)
Lustrzanki Jasło
 
(5)
Lustrzanki Suwałki
 
(5)
Lustrzanki Kobyłka
 
(4)
Lustrzanki Marki
 
(4)
Lustrzanki Świdnica
 
(4)
Lustrzanki Dębica
 
(4)
Lustrzanki Bytom
 
(4)
Lustrzanki Głogów
 
(4)
Lustrzanki Jarosław
 
(4)
Lustrzanki Siedlce
 
(4)
Lustrzanki Tarnobrzeg
 
(4)
Lustrzanki Kwidzyn
 
(4)
Lustrzanki Tuszyn
 
(4)
Lustrzanki Puławy
 
(4)
Lustrzanki Mińsk Mazowiecki
 
(4)
Lustrzanki Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Lustrzanki Chojnice
 
(4)
Lustrzanki Wągrowiec
 
(4)
Lustrzanki Świnoujście
 
(4)
Lustrzanki Nysa
 
(4)
Lustrzanki Gostyń
 
(4)
Lustrzanki Piastów
 
(4)
Lustrzanki Iława
 
(4)
Lustrzanki Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Lustrzanki Tarnowskie Góry
 
(4)
Lustrzanki Wąsosz
 
(4)
Lustrzanki Targowiska
 
(4)
Lustrzanki Świecie
 
(4)