| Stan | Bardzo dobry |
| Rozdzielczość | 12.30 Mpx |
| Model | D90 |
| Przekątna ekranu | 3.00 " |
| Typ matrycy | CMOS |
| W zestawie | korpus + obiektyw |
| Model załączonego obiektywu | AF-S NIKKOR 18-105 f/3.5-5.6G ED |
| Mocowanie | Nikon F |
| Rozmiar matrycy | APS-C |
| Stabilizacja | optyczna obiektywu |
| Zdjęcia seryjne | 4.50 kl./s |
| Wizjer | optyczny |
| Jakość video | 720p |
| Lampa błyskowa | możliwość podpięcia, wbudowana |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Liczba zdjęć na jednym ładowaniu (standard CIPA) | 0 szt. |
| Procesor obrazu | EXPEED |
| Autofocus | Live-view Priorytet twarzy, Szeroki plan, Normalne |
| Obsługiwane karty pamięci | SD, SDHC |
| Komunikacja | GPS |
| Złącza | AV, miniHDMI, miniUSB |
| Konstrukcja | automatyczne czyszczenie matrycy |
| Funkcje | auto ISO |
| Załączone wyposażenie | ładowarka, pokrowiec, |
| Szerokość produktu | 13.20 cm |
| Wysokość produktu | 10.30 cm |
| Głębokość produktu | 7.70 cm |
| Waga produktu | 620.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.500 kg |
| Kod producenta | VBA230K001 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f4d84445-6530-454c-8a37-421769fa40f3
Podobne wyszukiwania
Lustrzanki Warszawa
 
(275)
Lustrzanki Kraków
 
(100)
Lustrzanki Wrocław
 
(90)
Lustrzanki Poznań
 
(69)
Lustrzanki Łódź
 
(63)
Lustrzanki Gdańsk
 
(56)
Lustrzanki Lublin
 
(33)
Lustrzanki Bydgoszcz
 
(32)
Lustrzanki Szczecin
 
(27)
Lustrzanki Gliwice
 
(25)
Lustrzanki Rzeszów
 
(21)
Lustrzanki Gdynia
 
(21)
Lustrzanki Toruń
 
(19)
Lustrzanki Katowice
 
(18)
Lustrzanki Częstochowa
 
(16)
Lustrzanki Białystok
 
(15)
Lustrzanki Bielsko-Biała
 
(14)
Lustrzanki Sosnowiec
 
(13)
Lustrzanki Piła
 
(13)
Lustrzanki Kielce
 
(12)
Lustrzanki Opole
 
(12)
Lustrzanki Radom
 
(10)
Lustrzanki Elbląg
 
(9)
Lustrzanki Lubin
 
(9)
Lustrzanki Płock
 
(9)
Lustrzanki Tarnów
 
(9)
Lustrzanki Pruszcz Gdański
 
(9)
Lustrzanki Piaseczno
 
(9)
Lustrzanki Nowy Targ
 
(8)
Lustrzanki Rybnik
 
(8)
Lustrzanki Koszalin
 
(8)
Lustrzanki Krosno
 
(8)
Lustrzanki Tychy
 
(8)
Lustrzanki Zgorzelec
 
(7)
Lustrzanki Linia
 
(7)
Lustrzanki Racibórz
 
(7)
Lustrzanki Wałbrzych
 
(7)
Lustrzanki Włocławek
 
(7)
Lustrzanki Zabrze
 
(7)
Lustrzanki Gorzów Wielkopolski
 
(7)
Lustrzanki Nowy Sącz
 
(7)
Lustrzanki Pruszków
 
(6)
Lustrzanki Grudziądz
 
(6)
Lustrzanki Sopot
 
(6)
Lustrzanki Legionowo
 
(6)
Lustrzanki Dąbrowa Górnicza
 
(6)
Lustrzanki Stalowa Wola
 
(6)
Lustrzanki Siemianowice Śląskie
 
(6)
Lustrzanki Chorzów
 
(6)
Lustrzanki Jelenia Góra
 
(6)
Lustrzanki Słupsk
 
(5)
Lustrzanki Zielona Góra
 
(5)
Lustrzanki Olsztyn
 
(5)
Lustrzanki Gniezno
 
(5)
Lustrzanki Nysa
 
(5)
Lustrzanki Wieliczka
 
(5)
Lustrzanki Suwałki
 
(5)
Lustrzanki Legnica
 
(5)
Lustrzanki Ciechanów
 
(5)
Lustrzanki Jasło
 
(5)
Lustrzanki Dębica
 
(5)
Lustrzanki Stargard
 
(5)
Lustrzanki Konin
 
(5)
Lustrzanki Zgierz
 
(5)
Lustrzanki Połaniec
 
(5)
Lustrzanki Nisko
 
(4)
Lustrzanki Rumia
 
(4)
Lustrzanki Wodzisław Śląski
 
(4)
Lustrzanki Wągrowiec
 
(4)
Lustrzanki Mińsk Mazowiecki
 
(4)
Lustrzanki Tuszyn
 
(4)
Lustrzanki Radomsko
 
(4)
Lustrzanki Głogów
 
(4)
Lustrzanki Bochnia
 
(4)
Lustrzanki Świebodzin
 
(4)
Lustrzanki Marki
 
(4)
Lustrzanki Ruda Śląska
 
(4)
Lustrzanki Gostyń
 
(4)
Lustrzanki Świecie
 
(4)
Lustrzanki Kobyłka
 
(4)
Lustrzanki Wąsosz
 
(4)
Lustrzanki Świdnica
 
(4)
Lustrzanki Jarosław
 
(4)
Lustrzanki Tarnobrzeg
 
(4)
Lustrzanki Kwidzyn
 
(4)
Lustrzanki Targowiska
 
(4)
Lustrzanki Puławy
 
(4)
Lustrzanki Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Lustrzanki Piastów
 
(4)