| Stan | Bardzo dobry |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.000 kg |
| Głębokość produktu | 10.20 cm |
| Waga produktu | 0.42 kg |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Złącza | USB, HDMI |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Gry w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Dołączone gry | Nie |
| Załączone wyposażenie | 1 x Joy-Con grip, 2 x Jon-Con strap, kabel HDMI, Lewy i prawy kontroler Joy-Con, Nintendo Switch AC adapter, Stacja dokująca |
| Wysokość produktu | 1.39 cm |
| Szerokość produktu | 24.20 cm |
| Kod producenta | NSH008 |
| Wersja | Switch OLED |
O przedmiocie
Oferta: 6abb6b46-32d9-47fe-bc22-3b0093ca7ebb
Podobne wyszukiwania
Konsole Warszawa
 
(73)
Konsole Kraków
 
(24)
Konsole Poznań
 
(23)
Konsole Wrocław
 
(22)
Konsole Gdańsk
 
(17)
Konsole Szczecin
 
(17)
Konsole Kielce
 
(16)
Konsole Łódź
 
(14)
Konsole Białystok
 
(11)
Konsole Sosnowiec
 
(8)
Konsole Rzeszów
 
(7)
Konsole Katowice
 
(7)
Konsole Gdynia
 
(7)
Konsole Zielona Góra
 
(6)
Konsole Lubliniec
 
(5)
Konsole Jelenia Góra
 
(5)
Konsole Stargard
 
(5)
Konsole Bytom
 
(5)
Konsole Słupsk
 
(5)
Konsole Opole
 
(5)
Konsole Radom
 
(5)
Konsole Świnoujście
 
(5)
Konsole Piastów
 
(4)
Konsole Siemianowice Śląskie
 
(4)
Konsole Zamość
 
(4)
Konsole Konarzyce
 
(4)
Konsole Marki
 
(4)
Konsole Piaseczno
 
(4)
Konsole Kobyłka
 
(4)
Konsole Suwałki
 
(4)
Konsole Przytkowice
 
(4)