| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Nintendo |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Gry w zestawie | nie |
| Liczba kontrolerów w zestawie | brak |
| Złącza | USB |
| Kolor | czarny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kod producenta | Switch 2 Black |
| Załączone wyposażenie | Podręcznik użytkownika |
| Dołączone gry | nie |
| Głębokość produktu | 1.39 cm |
| Wysokość produktu | 11.40 cm |
| Szerokość produktu | 27.20 cm |
| Waga produktu | 0.54 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.100 kg |
O przedmiocie
Oferta: bb85ff12-68ee-4dd5-8dc1-609fbdbe0a50