| Stan | Bardzo dobry |
| Wersja | Switch |
| Szerokość produktu | 23.90 cm |
| Wysokość produktu | 10.20 cm |
| Głębokość produktu | 13.90 cm |
| Waga produktu | 0.30 kg |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Złącza | HDMI, USB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Gry w zestawie | nie |
| Dołączone gry | Fortnite PL , FALL GUYS PL |
| Załączone wyposażenie | zasilacz |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.430 kg |
| Kod producenta | HAC-001 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
O przedmiocie
Oferta: 68d80f8f-1f9b-425d-ae2a-aa779cd8530b
Podobne wyszukiwania
Konsole Warszawa
 
(59)
Konsole Poznań
 
(24)
Konsole Kraków
 
(24)
Konsole Szczecin
 
(18)
Konsole Wrocław
 
(18)
Konsole Gdańsk
 
(14)
Konsole Łódź
 
(12)
Konsole Białystok
 
(11)
Konsole Kielce
 
(10)
Konsole Gdynia
 
(9)
Konsole Rzeszów
 
(8)
Konsole Olsztyn
 
(7)
Konsole Sosnowiec
 
(7)
Konsole Katowice
 
(7)
Konsole Opole
 
(6)
Konsole Zielona Góra
 
(6)
Konsole Suwałki
 
(6)
Konsole Piaseczno
 
(5)
Konsole Lubliniec
 
(5)
Konsole Radom
 
(5)
Konsole Stargard
 
(5)
Konsole Słupsk
 
(5)
Konsole Świnoujście
 
(5)
Konsole Bytom
 
(5)
Konsole Zamość
 
(4)
Konsole Piastów
 
(4)
Konsole Siemianowice Śląskie
 
(4)
Konsole Przytkowice
 
(4)