| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Wersja | Switch |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Złącza | USB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Gry w zestawie | tak |
| Kolor | wielokolorowy |
| Stan opakowania | brak opakowania |
| Producent | Nintendo |
| Dołączone gry | Minecraft, crash team racing (CTR) |
| Załączone wyposażenie | Orginalna ładowarka |
| Szerokość produktu | 23.9 cm |
| Wysokość produktu | 10.2 cm |
| Głębokość produktu | 1.4 cm |
| Waga produktu | 0.4 kg |
O przedmiocie
Oferta: 4b0672fd-4b68-44f3-9d21-166d5d52132a
Podobne wyszukiwania
Konsole Warszawa
 
(63)
Konsole Kraków
 
(25)
Konsole Poznań
 
(23)
Konsole Wrocław
 
(17)
Konsole Szczecin
 
(17)
Konsole Gdańsk
 
(14)
Konsole Łódź
 
(12)
Konsole Kielce
 
(10)
Konsole Białystok
 
(10)
Konsole Katowice
 
(7)
Konsole Sosnowiec
 
(7)
Konsole Gdynia
 
(7)
Konsole Olsztyn
 
(7)
Konsole Rzeszów
 
(7)
Konsole Piaseczno
 
(7)
Konsole Zielona Góra
 
(6)
Konsole Opole
 
(6)
Konsole Świnoujście
 
(5)
Konsole Stargard
 
(5)
Konsole Słupsk
 
(5)
Konsole Radom
 
(5)
Konsole Lubliniec
 
(5)
Konsole Suwałki
 
(5)
Konsole Bytom
 
(5)
Konsole Zamość
 
(4)
Konsole Zabrze
 
(4)
Konsole Siemianowice Śląskie
 
(4)
Konsole Jelenia Góra
 
(4)
Konsole Płock
 
(4)
Konsole Przytkowice
 
(4)
Konsole Piastów
 
(4)