| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Nintendo |
| Kolor | wielokolorowy |
| Wersja | Switch |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Złącza | HDMI, USB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Gry w zestawie | nie |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Szerokość produktu | 23.90 cm |
| Wysokość produktu | 10.20 cm |
| Głębokość produktu | 13.90 cm |
| Waga produktu | 0.30 kg |
| Dołączone gry | nie |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.510 kg |
| Kod producenta | 10002207 |
O przedmiocie
Oferta: f9d8c82b-daca-4d44-982c-7661be1853fd
Podobne wyszukiwania
Konsole Warszawa
 
(57)
Konsole Kraków
 
(25)
Konsole Poznań
 
(23)
Konsole Wrocław
 
(19)
Konsole Szczecin
 
(17)
Konsole Gdańsk
 
(14)
Konsole Łódź
 
(12)
Konsole Białystok
 
(11)
Konsole Kielce
 
(10)
Konsole Gdynia
 
(9)
Konsole Olsztyn
 
(7)
Konsole Sosnowiec
 
(7)
Konsole Rzeszów
 
(7)
Konsole Piaseczno
 
(7)
Konsole Opole
 
(6)
Konsole Katowice
 
(6)
Konsole Zielona Góra
 
(6)
Konsole Radom
 
(5)
Konsole Stargard
 
(5)
Konsole Słupsk
 
(5)
Konsole Lubliniec
 
(5)
Konsole Suwałki
 
(5)
Konsole Bytom
 
(5)
Konsole Świnoujście
 
(5)
Konsole Siemianowice Śląskie
 
(4)
Konsole Zabrze
 
(4)
Konsole Przytkowice
 
(4)
Konsole Bydgoszcz
 
(4)
Konsole Jelenia Góra
 
(4)
Konsole Płock
 
(4)
Konsole Piastów
 
(4)
Konsole Zamość
 
(4)