O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Wersja | Switch |
| Wysokość produktu | 10.20 cm |
| Załączone wyposażenie | Kabel USB;Zasilacz sieciowy |
| Gry w zestawie | nie |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Producent | Nintendo |
| Dołączone gry | Nie |
| Zawiera baterie | tak |
| Kod producenta | NSH002 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.000 kg |
| Głębokość produktu | 1.39 cm |
| Kolor | szary |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Złącza | USB, HDMI |
| Waga produktu | 0.30 kg |
| Szerokość produktu | 23.90 cm |
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 898fb67b-b199-4b05-8310-be2bfb806dac
Podobne wyszukiwania
Konsole Warszawa
 
(67)
Konsole Kraków
 
(29)
Konsole Poznań
 
(23)
Konsole Wrocław
 
(22)
Konsole Szczecin
 
(17)
Konsole Łódź
 
(15)
Konsole Gdańsk
 
(15)
Konsole Kielce
 
(14)
Konsole Białystok
 
(11)
Konsole Sosnowiec
 
(8)
Konsole Katowice
 
(8)
Konsole Rzeszów
 
(7)
Konsole Gdynia
 
(7)
Konsole Zielona Góra
 
(6)
Konsole Lubliniec
 
(5)
Konsole Słupsk
 
(5)
Konsole Radom
 
(5)
Konsole Świnoujście
 
(5)
Konsole Jelenia Góra
 
(5)
Konsole Opole
 
(5)
Konsole Stargard
 
(5)
Konsole Piastów
 
(4)
Konsole Zamość
 
(4)
Konsole Konarzyce
 
(4)
Konsole Piaseczno
 
(4)
Konsole Suwałki
 
(4)
Konsole Przytkowice
 
(4)
Konsole Bytom
 
(4)
Konsole Siemianowice Śląskie
 
(4)