| Stan | Bardzo dobry |
| Złącza | USB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Wysokość produktu | 9.11 cm |
| Kod producenta | NSH113 |
| Dołączone gry | BRAK |
| Zawiera baterie | tak |
| Wersja | Switch Lite |
| Szerokość produktu | 20.80 cm |
| Głębokość produktu | 1.39 cm |
| Producent | Nintendo |
| Waga produktu | 275.00 kg |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kolor | szary |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.598 kg |
| Gry w zestawie | nie |
O przedmiocie
Oferta: d3c86fbe-eea1-40e6-b113-679d401433cd
Podobne wyszukiwania
Konsole Warszawa
 
(58)
Konsole Kraków
 
(23)
Konsole Poznań
 
(23)
Konsole Szczecin
 
(18)
Konsole Wrocław
 
(18)
Konsole Gdańsk
 
(15)
Konsole Białystok
 
(11)
Konsole Łódź
 
(11)
Konsole Kielce
 
(10)
Konsole Gdynia
 
(8)
Konsole Katowice
 
(7)
Konsole Sosnowiec
 
(7)
Konsole Olsztyn
 
(7)
Konsole Rzeszów
 
(7)
Konsole Zielona Góra
 
(6)
Konsole Piaseczno
 
(6)
Konsole Suwałki
 
(6)
Konsole Stargard
 
(5)
Konsole Słupsk
 
(5)
Konsole Bytom
 
(5)
Konsole Lubliniec
 
(5)
Konsole Świnoujście
 
(5)
Konsole Opole
 
(5)
Konsole Radom
 
(5)
Konsole Zabrze
 
(4)
Konsole Piastów
 
(4)
Konsole Przytkowice
 
(4)
Konsole Częstochowa
 
(4)
Konsole Siemianowice Śląskie
 
(4)