| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Nintendo |
| Kolor | niebieski |
| Wersja | Switch Lite |
| Szerokość produktu | 20.30 cm |
| Wysokość produktu | 9.15 cm |
| Głębokość produktu | 1.40 cm |
| Waga produktu | 275.00 kg |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Złącza | USB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | brak |
| Gry w zestawie | nie |
| Dołączone gry | ZELDA Links Awakening |
| Załączone wyposażenie | Konsola Nintendo Switch, Ładowarka |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.750 kg |
| Kod producenta | NSH117 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: cee78c93-dd31-47a8-a4e8-a399b7a8b157
Podobne wyszukiwania
Konsole Warszawa
 
(73)
Konsole Kraków
 
(24)
Konsole Poznań
 
(23)
Konsole Wrocław
 
(22)
Konsole Gdańsk
 
(17)
Konsole Szczecin
 
(17)
Konsole Kielce
 
(16)
Konsole Łódź
 
(14)
Konsole Białystok
 
(11)
Konsole Sosnowiec
 
(8)
Konsole Rzeszów
 
(7)
Konsole Katowice
 
(7)
Konsole Gdynia
 
(7)
Konsole Zielona Góra
 
(6)
Konsole Lubliniec
 
(5)
Konsole Jelenia Góra
 
(5)
Konsole Stargard
 
(5)
Konsole Bytom
 
(5)
Konsole Słupsk
 
(5)
Konsole Opole
 
(5)
Konsole Radom
 
(5)
Konsole Świnoujście
 
(5)
Konsole Piastów
 
(4)
Konsole Siemianowice Śląskie
 
(4)
Konsole Zamość
 
(4)
Konsole Konarzyce
 
(4)
Konsole Marki
 
(4)
Konsole Piaseczno
 
(4)
Konsole Kobyłka
 
(4)
Konsole Suwałki
 
(4)
Konsole Przytkowice
 
(4)