| Stan | Bardzo dobry |
| Kolor | turkusowy |
| Wersja | Switch Lite |
| Szerokość produktu | 20.80 cm |
| Wysokość produktu | 9.11 cm |
| Głębokość produktu | 1.39 cm |
| Waga produktu | 275.00 kg |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Złącza | USB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | brak |
| Gry w zestawie | nie |
| Dołączone gry | Animal Crossing: New Horizons |
| Załączone wyposażenie | Kabel USB |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.000 kg |
| Kod producenta | NSH105 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
O przedmiocie
Oferta: 14984238-47de-4361-9874-9c224f97ae8e
Podobne wyszukiwania
Konsole Warszawa
 
(73)
Konsole Kraków
 
(28)
Konsole Poznań
 
(25)
Konsole Wrocław
 
(22)
Konsole Szczecin
 
(17)
Konsole Kielce
 
(16)
Konsole Gdańsk
 
(16)
Konsole Łódź
 
(14)
Konsole Białystok
 
(9)
Konsole Sosnowiec
 
(8)
Konsole Katowice
 
(7)
Konsole Gdynia
 
(7)
Konsole Rzeszów
 
(7)
Konsole Bytom
 
(6)
Konsole Zielona Góra
 
(6)
Konsole Olsztyn
 
(5)
Konsole Opole
 
(5)
Konsole Radom
 
(5)
Konsole Stargard
 
(5)
Konsole Słupsk
 
(5)
Konsole Lubliniec
 
(5)
Konsole Świnoujście
 
(5)
Konsole Kobyłka
 
(4)
Konsole Zamość
 
(4)
Konsole Jelenia Góra
 
(4)
Konsole Suwałki
 
(4)
Konsole Przytkowice
 
(4)
Konsole Siemianowice Śląskie
 
(4)
Konsole Piastów
 
(4)
Konsole Konarzyce
 
(4)
Konsole Piaseczno
 
(4)